skradziono!!!!

Wszystko o tym motocyklu.
Roger
Czyścioch
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2015, 19:08
Motocykl: Xt600 3tb
Lokalizacja: GDA

skradziono!!!!

Post autor: Roger »

Witam wszystkich. Wczoraj na terenie Pruszcza Gdańskiego ukradziono moją Yamaszke XT600E 3TB z '93 roku. Nr VIN YM3TB114602. Za pomoc w odzyskaniu motocykla odwdzięczę się. Zdjęcie zamieszczam obok.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zmyler
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 25 kwie 2014, 14:49
Motocykl: LC4620SC+EXC525+GSF1200
Lokalizacja: Lublin

Re: skradziono!!!!

Post autor: Zmyler »

Połamałbym ręce skurwysynom ! z drugiej strony możemy zaapelować do forumowiczów o niesprzedawania dokumentów do motocykli i nie kupowania części niewiadomego pochodzenia ale to temat rzeka .Mam nadzieje że się znajdzie.
fryzjer

Re: skradziono!!!!

Post autor: fryzjer »

Zmyler pisze:i nie kupowania części niewiadomego pochodzenia .
Sam jestem ciekawy, czy jesteś taki uczciwy.

Prawda jest taka,że nikt nie będzie wnikał,czy część jest legalna,czy pochodzi ze skradzionego motocykla.Tylko, będzie zacierał ręce,że udało mu się dorwać okazję cenową.
I jak,wiadomo coś, już na temat motocykla,odnalazł się?
khargh
Czyścioch
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2015, 11:21

Re: skradziono!!!!

Post autor: khargh »

I będziesz się cieszyć, że udało Ci się coś okazyjnie kupić do czasu kiedy Ciebie Samego okradną.
Tak jak pisał kolega wcześniej temat rzeka,
Trzymam kciuki żeby moto się znalazł
Marcin
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: skradziono!!!!

Post autor: Gacek »

Tez pozbyłem się kiedyś sprzęta w Trójmieście :( Po miesiącu dostaniesz z prokuratury pismo o umorzeniu sprawy i na tym się skończy :| .Nawet jak go kiedyś znajdą to prędzej zgnije na jakimś parkingu policyjnym niż trafi z powrotem do ciebie :? .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Roger
Czyścioch
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2015, 19:08
Motocykl: Xt600 3tb
Lokalizacja: GDA

Re: skradziono!!!!

Post autor: Roger »

U nas policja działa szybciej niż myślicie. Sprawe umorzyli po trzech (!!!) dniach. A moto jak kamień w wode.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: skradziono!!!!

Post autor: Pawlo »

Moto niestety pewnie już leży w częściach albo lata przerobione na golasa po lasach z zeszlifowanym nr VIN. Przy takich sprzętach prędzej coś by pomógł nr silnika i inne charakterystyczne części, które później można rozpoznać na ogłoszeniach.
Obrazek
gregorek
Czyścioch
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2015, 17:01
Lokalizacja: Haugesund
Kontakt:

Re: skradziono!!!!

Post autor: gregorek »

Współczuje. Ręce powinni ucinać :(
IronMan 70.3 Triathlon Haugesund Norway
Zmyler
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 25 kwie 2014, 14:49
Motocykl: LC4620SC+EXC525+GSF1200
Lokalizacja: Lublin

Re: skradziono!!!!

Post autor: Zmyler »

Fryzjer - ....(Prawda jest taka,że nikt nie będzie wnikał,czy część jest legalna,czy pochodzi ze skradzionego motocykla.Tylko, będzie zacierał ręce,że udało mu się dorwać okazję cenową. cyt.) -i właśnie dlatego giną motocykle skoro wiadomo że nie da się ich legalnie zarejestrować! Jak kiedyś (czego Ci nie życzę ani nikomu )zginie Ci lub komuś bliskiemu ulubiony motocykl to mnie zrozumiesz -a części kupuje albo nowe albo od znajomych co do których mam 110% pewności -z resztą teraz dopiero pierwszy raz od nie wiem jak dawna (chyba od czasów Junaka) kupiłem używaną część do motocykla (LC4) ale gościa rekomendowało pół forum.Nie kupuje części od nieznajomego bo nie chciałbym kiedyś kupić części od swojego motocykla a znam taką historię ze znanego bazaru .....niestety motocyklowego.
fryzjer

Re: skradziono!!!!

Post autor: fryzjer »

khargh pisze:I będziesz się cieszyć, że udało Ci się coś okazyjnie kupić do czasu kiedy Ciebie Samego okradną.
Tak jak pisał kolega wcześniej temat rzeka,
Trzymam kciuki żeby moto się znalazł
Marcin

Zmyler pisze:Fryzjer - ....(Prawda jest taka,że nikt nie będzie wnikał,czy część jest legalna,czy pochodzi ze skradzionego motocykla.Tylko, będzie zacierał ręce,że udało mu się dorwać okazję cenową. cyt.) -i właśnie dlatego giną motocykle skoro wiadomo że nie da się ich legalnie zarejestrować! Jak kiedyś (czego Ci nie życzę ani nikomu )zginie Ci lub komuś bliskiemu ulubiony motocykl to mnie zrozumiesz -a części kupuje albo nowe albo od znajomych co do których mam 110% pewności -z resztą teraz dopiero pierwszy raz od nie wiem jak dawna (chyba od czasów Junaka) kupiłem używaną część do motocykla (LC4) ale gościa rekomendowało pół forum.Nie kupuje części od nieznajomego bo nie chciałbym kiedyś kupić części od swojego motocykla a znam taką historię ze znanego bazaru .....niestety motocyklowego.
No to jak, sobie to wyobrażacie :niewiem: ?
Czy, mam każdego sprzedawcy na Allegro,Tablicy i innych portalach ,pytać ,czy ma zaświadczenie o legalności części,które sprzedaje. .A może części które są w OKAZYJNEJ CENIE lepiej nie kupować,ponieważ -----MOGĄ ---- być kradzione.? :lol: .
Już to sobie wyobrażam: "Dzień dobry, czy ten błotnik który, Pan sprzedaje jest legalny?..Podejrzewam,że sprzedawca pomyślałby,że jestem z Policji, lub Urzędu Skarbowego....Ja bym w tedy nic nie kupił,a sprzedawca nabawił by się wrzodów ze stresu. :lol:
Niestety. Na nowe części z ASO mnie nie stać.Jakoś w mojej okolicy nie mam kolegów,którzy mieliby części pasujące do mojego modelu motocykla.Więc,dalej będę kupował przez popularne portale,i wybaczcie, ale nie będę nikogo pytał czy ma zaświadczenie o legalności części.
Roger. Tak jak koledzy pisali.Może podaj jakieś charakterystyczne cechy.
ODPOWIEDZ