Doradźcie

Wszystko o tym motocyklu.
ODPOWIEDZ
007
Czyścioch
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2010, 18:31

Doradźcie

Post autor: 007 »

Koledzy powidzcie czy warto kupić Yamah-ę XT 600 Tenere model 34L/55W. Jak z awaryjnością dostempem cżęsci i wogule czy warto kupić. Za wszelką pomoc dziękuje.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Doradźcie

Post autor: mazi »

007 pisze:Koledzy powiedzcie czy warto kupić Yamah-ę XT 600 Tenere model 34L/55W. Jak z awaryjnością dostępem cżęsci i wogóle czy warto kupić. Za wszelką pomoc dziękuje.

WARTO!

Lepiej napisz jak chcesz użytkować ten motocykl. Nie określiłeś wymagań, dla jednych XT wystarczy dla innych będzie zaspaną kozą :lol:
---
Pozdrawiam
mazi
007
Czyścioch
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2010, 18:31

Post autor: 007 »

Do jazdy na codzień a o wyborze innego niema mowy bo jak to mówią Yamaha my motór my live! A chce wiedzieć jak jest z wytszymałością awaryjnością i z częściami do tego motorka a znalazłem taki model z 1985 na niemieckiej stroni w bdb stanie i jestem zainteresowany.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Doradźcie

Post autor: terenowiecc »

Wszystko zależy od przeznaczenia. XT nie jest rasowym wyczynem więc do hardkorowego katowania nie nadaje się.
Natomiast jako coś na pierwsze moto do latania po polach, lasach, łąkach itd. to XT jest imo idealnym wyborem.
Za stosunkowo niewielkie pieniądze można nabyć w miarę niesfatygowaną sztukę. Z częściami nie ma problemu, praktycznie wszystko co trzeba można dostać (czy to używane czy nowe).
Sam latam na XT600 (typ 43F, silnik 3TB) i bardzo sobie chwalę. Od zakupu oprócz linki od sprzęgła nic nie robiłem, a moto dość ostro eksploatowane (aktualnie jest w trakcie renowacji: http://yamahaxt.pl/viewtopic.php?f=25&t=26).
Wszystko cyka jak należy, oleju nie bierze, spalanie w zależności od stylu jazdy (w trasie 4,5l, w terenie 6-6,5l/100km, chociaż w terenie ciężko liczyć km) :twisted:
Ogólnie jestem na prawdę zadowolony, imo w tych pieniądzach XT600 to najlepsze rozwiązanie.

Jak chcesz wiedzieć coś więcej to pisz, z chęcią Ci pomożemy :)
ODPOWIEDZ