Zapytanie o wzrost na XT 600

Wszystko o tym motocyklu.
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: qpa »

hondę dominator już patrzyłeś?
Awatar użytkownika
Barth
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2015, 08:24
Motocykl: Etap poszukiwań

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: Barth »

Tak , pobierznie fajny motocykl ale nie zagłebiałem sie do tej pory mocniej - wiekszy research zrobie jutro lub po jutrze - a tak na szybko jakieś wieksze różnice w porównaniu do XT600 albo tenery ?
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: ArturS »

Na forum trampka jest sporo rozważań m.in. na temat dominatora http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 892eb40044 Warto przebrnąć przez temat.
Awatar użytkownika
Barth
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2015, 08:24
Motocykl: Etap poszukiwań

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: Barth »

Dzieki za link czegos takiego wlasnie potrzebowałem

jestem w trakcie ...

WK
Awatar użytkownika
Barth
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2015, 08:24
Motocykl: Etap poszukiwań

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: Barth »

Temat z linku przeczytany - decyzja podjęta - jutro napisze ... Ufff jakoś tak lżej się zrobiło :D

WK
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: mazi »

Barth pisze:Obecnie przebywam zagranicą Irlandia (dublin) jak przebywam w polsce to głównie Sosnowiec (woj śląskie)

W polsce pojawie się dopiero na początku stycznia na 7 dni (plan jest taki aby wtedy kupić motocykl dać go na przeglad i zrobić co się da - ewentualnie jak nie zdaże z ewentuanymi naprawami ((oby nie było napraw - please ... )) to moto zostanie i poczeka kilka dni przed wysyłka)

To daleko ode mnie. Mam na miejscu jedne XT600 1996 (lub 97) w sensownym stanie, możliwe że do sprzedaży.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
Barth
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2015, 08:24
Motocykl: Etap poszukiwań

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: Barth »

Więc tak - droga do wyboru modelu motocykla zakończona i decyzja została podjęta - napisze mini info aby ktoś kto bedzie zainteresowany teamtem miał pożytek

najpierw na co i dlaczego sie nie zdecydowałem

Dominator : troche plastiku ma wiec zakładam ze przy początkowych parkingówkach była by wymian , olej co 3k trzeba wymieniac - dla mnie do ogarniecia ale nie wiem jak poprzeni wlasciciele to robili wiec zwiekszy to szanse nabicia sie na dojechany silnik (wiem wiem są pancerne silniki ale jednak) , nie podoba mi się wizualnie

DR650 : fajny moto podoba mi sie jednak nie ma az tak duzo w pl i juz mocno dojechane motorki
KLR : fajny ale cieżki i nie ma duzo w pl
DRZ : bak mały , cena poza budżet , dużo dobrych opini miał jednak nie na teraz go wezme może potem
BMW f650GS : cena poza budżet , jakoś nie miał bym serca tym charmośić po błocie (opcjonalnie)
itp itd - była tego masa

Wybór padł na Yamahe XT 600 E - Duuzo na rynku , prosta konstrukcja , wytrzymały bydlak , bez agresywnych zrywów , łatwy w prowadzeniu , uniwersalny , da rade przewiesc 25-35kg bagazu i micro turystyka (do 150km odleglosci) ogarnie bez wiekszych problemów , odchudzić da się nawet , wysokość siedzenia ogarne , i na koniec wygla mi się bardzo podoba

Dziekuje za przydatne info i feedback

Zaup moto bedzie w styczniu 2016 lub może nawet pod konieć grudnia 2015 - jeśli bedziecie mieli do sprzedania dobre XT600E to chętnie oglądne

Pozdrawiam
WK
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: Gacek »

Gratuluję podjęcia pewnej decyzji 8-) - pochwal się za jakiś czas jak ci poszło i jak leci ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: k3nd »

Barth pisze:Więc tak - droga do wyboru modelu motocykla zakończona i decyzja została podjęta - napisze mini info aby ktoś kto bedzie zainteresowany teamtem miał pożytek

najpierw na co i dlaczego sie nie zdecydowałem

Dominator : troche plastiku ma wiec zakładam ze przy początkowych parkingówkach była by wymian , olej co 3k trzeba wymieniac - dla mnie do ogarniecia ale nie wiem jak poprzeni wlasciciele to robili wiec zwiekszy to szanse nabicia sie na dojechany silnik (wiem wiem są pancerne silniki ale jednak) , nie podoba mi się wizualnie

DR650 : fajny moto podoba mi sie jednak nie ma az tak duzo w pl i juz mocno dojechane motorki
KLR : fajny ale cieżki i nie ma duzo w pl
DRZ : bak mały , cena poza budżet , dużo dobrych opini miał jednak nie na teraz go wezme może potem
BMW f650GS : cena poza budżet , jakoś nie miał bym serca tym charmośić po błocie (opcjonalnie)
itp itd - była tego masa

Wybór padł na Yamahe XT 600 E - Duuzo na rynku , prosta konstrukcja , wytrzymały bydlak , bez agresywnych zrywów , łatwy w prowadzeniu , uniwersalny , da rade przewiesc 25-35kg bagazu i micro turystyka (do 150km odleglosci) ogarnie bez wiekszych problemów , odchudzić da się nawet , wysokość siedzenia ogarne , i na koniec wygla mi się bardzo podoba

Dziekuje za przydatne info i feedback

Zaup moto bedzie w styczniu 2016 lub może nawet pod konieć grudnia 2015 - jeśli bedziecie mieli do sprzedania dobre XT600E to chętnie oglądne

Pozdrawiam
WK
Dlaczego akurat XT600E skoro są jeszcze 3tb, 2kf, 43f i 660?
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
Barth
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2015, 08:24
Motocykl: Etap poszukiwań

Re: Zapytanie o wzrost na XT 600

Post autor: Barth »

Hey k3nd

Xt600E prawdopodobnie 3tb - ale innych nie wykluczam , myśle tak : to motocykl uzywany i beda w roznym stanie ogladne jak najwiecej w ciagu 2-3 dni i wybiore ten w najlepszym stanie technicznym.


660 odpada w zalozonej kasie - może za rok ;)
ODPOWIEDZ