Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Wszystko o tym motocyklu.
ODPOWIEDZ
fryzjer

Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Post autor: fryzjer »

Witam.Pytanie z czystej ciekawości.Od jakiegoś czasu przeglądając internet,oraz forum zauważyłem kilka modeli XT w takim ciemno-zielonym / khaki kolorze wszystkich plastikowych owiewek,oraz zbiornika paliwa.Na takich motocyklach,nie widziałem żadnych naklejek.Ani na zbiorniku,ani na plastikach.Na forum są z tego co kojarzę, dwa takie zielone modele 34L. Gdzieś w sieci widziałem, też taki model 1VJ. Dodatkowo,ostatnio nawet widziałem na własne oczy jedną taką sztukę XT600E.Co prawda to zbiornik miała zielony acerbisa, ale reszta wszystkich plastików była też w kolorze ciemno-zielonym.
Z początku,jak zobaczyłem pierwszy taki egzemplarz w internecie,myślałem że to pomysł właściciela na stylizację w kierunku militarnym..Więc jak to jest.To jakaś moda,czy może wychodziły fabrycznie modele w takim malowaniu.
Damianos1
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 31 maja 2016, 20:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Post autor: Damianos1 »

Ostatnio na olx widziałem DR 650 w takim kolorze jak opisujesz. Myślę że to jest jednak pomysł właścicieli, niż fabryki.
mallory

Re: Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Post autor: mallory »

znam osobiście 2 tenery ciemnozielone: z sokółki i poznania. Obie malowane.
fryzjer

Re: Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Post autor: fryzjer »

Sprawa jasna.Jednak to fantazja właścicieli. Ostatnio widziałem w necie , Hondę XL 600LM , w takim "Militarnym" stylu.
michcio1985
Po kostki w błocie
Posty: 121
Rejestracja: 05 paź 2015, 19:49
Motocykl: XT 600
Lokalizacja: Suwałki

Re: Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Post autor: michcio1985 »

Zieelona z sokolki jest od pazdziernika w moim posiadaniu, oryginalnie jest niebieska ;)
fryzjer

Re: Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Post autor: fryzjer »

Osobiście średnio mi się podoba takie malowanie.Według mnie korzystniej wygląda w oryginale.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Post autor: Gacek »

Nie wiem ja tam w kolory nie wnikam - uważam że nad gustami się nie dyskutuje ;) .
Malowanie czy ori plastiki szybko ulegają degradacji podczas jazdy off - moim zdaniem szkoda ze nie ma do tego sprzętu oklein to duży plus 8-) .Nie jestem specjalnie estetą ale od jakiegoś czasu sam oklejam pewne elementy bo pozdzierana farba poszarpane plastiki od krzaczorów tworzyły chory klimat - typu pytania gdzie jeb ...eś glebę itp itd :lol: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
michcio1985
Po kostki w błocie
Posty: 121
Rejestracja: 05 paź 2015, 19:49
Motocykl: XT 600
Lokalizacja: Suwałki

Re: Ciemno Zielone Malowanie XT/TENERE

Post autor: michcio1985 »

kupiłem już taką zielona i wszyscy teraz pytają czy to z przetargu po wojsku ;)
ODPOWIEDZ