naklejki 43f

Wszystko o tym motocyklu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
86matusz
Lubiący błoto
Posty: 73
Rejestracja: 05 lis 2016, 19:45
Motocykl: FZ 750 XJ 550 XT 600 43f

naklejki 43f

Post autor: 86matusz »

potrzeba mi naklejek do XT-ka do 43f chodzi o biało czerwona kratkę do białej 43f chyba do 86r był ten wzór
załatwiłem sobie plastikowego acebisa, bo moj ori. po piaskowaniu okazał sie katastrofa, w dodatku pozbede sie tych okropnych nawiewów na baku.
i teraz dwa pytania:
czy orientuje sie ktoś jak sie nazywa ten wzór kratki biało czerwonej yamahy, jak to znalezc na necie, pod jaka nazwa szukać? (cos tam wyszukałem ale niska rozdzielczość i po wydruku beda piksele)

ma ktoś moze w formie wektorowej lub zwykły jako obraz, grafik do 43f?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fryzjer

Re: naklejki 43f

Post autor: fryzjer »

Może ja coś Ci pomogę.Jest taki użytkownik na Allegro ,który wystawia naklejki na zbiornik do różnych motocykli.Swojego czasu wystawiał naklejki do modelu 2KF za 45zł+jakieś małe koszty wysyłki.Różne wzory kolorystyczne.Co prawda nie kupiłem ich,więc nic nie powiem o ich jakości.Ale może sprubój napisać do niego,może będzie miał od modelu 43F,takie na których Ci zależy.Tutaj masz link do tego sprzedającego:

http://allegro.pl/show_user.php?search= ... scope=user
Awatar użytkownika
86matusz
Lubiący błoto
Posty: 73
Rejestracja: 05 lis 2016, 19:45
Motocykl: FZ 750 XJ 550 XT 600 43f

Re: naklejki 43f

Post autor: 86matusz »

nalepki juz mam, jak by ktos chciał (grafiki w png. i pdf. bo nalepek nie oddam :fuckyou: ) tydzien dzien w dzien szukałem mierzyłem skalowałem i nie bede hujem podziele sie.
wystarczy tylko do drukarni wysłac, zaniesc pliki
i jeszcze trza, zwektorowac krawedzie ciecia, do plotera mi sześć dych doliczyli, do całej zabawy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
86matusz
Lubiący błoto
Posty: 73
Rejestracja: 05 lis 2016, 19:45
Motocykl: FZ 750 XJ 550 XT 600 43f

Re: naklejki 43f

Post autor: 86matusz »

jak ktos chce w pliku to pisać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Tomaszo
Lubiący błoto
Posty: 60
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:10

Re: naklejki 43f

Post autor: Tomaszo »

A nie widział ktoś takowych do 3aj 88' bo moje nie są w najlepszym stanie, a chciałbym bak pomalować, i nie mam czym okleić potem...
ODPOWIEDZ