Nie pali po remoncie

Wszystko o tym motocyklu.
Verpis

Re: Nie pali po remoncie

Post autor: Verpis »

świece lekko przylewa,wersja z akumulatorem
Verpis

Re: Nie pali po remoncie

Post autor: Verpis »

Gacek bo pisałem że temat ogarnięty chwilę chodził dobrze po czym jak w nocy wracałem to zaczął mocno szarpać zgasł potem go odpaliłem przejechałem z może 500m i trup nie do zapalenia
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Nie pali po remoncie

Post autor: Gacek »

Dla własnej wygody i dalszego konstruktywnego działania - obadaj czy problem o którym piszesz leży po stronie instalacji elektrycznej czy zasilania ? .Jeżeli moto gubi ci zapłon to bez sensu kopać w gaźnikach ;) .Czasami słaba masa , jakieś perypetie z czujnikiem podpórki bocznej , lub luzu potrafią nieźle nakopać pod beretem człowiekowi :? .
W tym wszystkim weź też poprawkę , na własne błędy interpretacji bo gafy jakie sie popełnia osobiscie są najtrudniejsze do wyłapania :), a błędów nie popełnia ,ten co nie robi nic .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Verpis

Re: Nie pali po remoncie

Post autor: Verpis »

Mam na oku silnik 120km od mojego miejsca zamieszkania przytarty na tłoku wersja z rozrusznikiem cena 850 za cały,myślę go kupić bo u mnie korba do wymiany głowica w bardzo słabym stanie ma ślady po przytarciu,no i cylinder do szlifu i tłok kupiłem tkrj i długo nie pochodził znowu chla olej.Człowiek mówi ,że korba i głowica w bdb stanie więc chyba go kupię do tego są gaźniki moduł więc chyba warto.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Nie pali po remoncie

Post autor: Gacek »

Kupisz i wyjdzie to co wyjdzie :roll: na dzień dobry musisz do tego dołożyć szlif tłok i związaną z tym resztę :| .
Jak masz poukładane w głowie handlowe podejście to zapewne moze być to atrakcyjna oferta .Ja jednak się na tym nie znam jak bym to kupił to połowę bym rozdał potrzebującym :lol: .Kwestia człowieka ;) natomiast kwestia kupowania trupa aby zamienić trupa :P .Chyba wszystko na temat z mojej strony ;)
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
xt600moto
Lubiący błoto
Posty: 30
Rejestracja: 28 lut 2018, 20:51
Motocykl: xt 600

Re: Nie pali po remoncie

Post autor: xt600moto »

ja tam się nie znam ale wymiana tłoka do starego cylindra być może wytartego i zowalizowanego cylindra mija się z celem i szkoda kasy na uszczelki i tłok olej nie musi chlać przez tłok ale przez zawory i uszczelniacze ale wtedy by kopcił z pierwszych postów obstawiam bym że miałeś przestawiony rozrząd albo zawory źle ustawione i go nie odpalisz chyba że na zaciąg potem poprzestawiałeś gaźnik jak wcześniej palił ci normalnie ciekawy jestem jak wyglądała świeca może zabryzgało ją olejem i iskre straciła jak tak ci ostro olej chla
ODPOWIEDZ