tylne zawieszenie

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
ODPOWIEDZ
starter
Czyścioch
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2010, 15:22

tylne zawieszenie

Post autor: starter »

Witam,rozłożyłem XT w pył,polakierowałem ramę i składam od nowa motocykl,jednak mam problem ze złożeniem prawidłowo tylnego zawieszenia,zna się ktos dobrze na tym?podsyłam fotki i w nadziei ze ktoś mi podpowie co zle zrobiłem,a moze ktoś z wawy jest i by podjechał żebym mógł okukac jak to wszystko idzie bo zawieszenie mam sztywne jakbym ten motocykl na cegłach postawił :(
starter
Czyścioch
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2010, 15:22

Re: tylne zawieszenie

Post autor: starter »

cd
Awatar użytkownika
bohun
Po kostki w błocie
Posty: 117
Rejestracja: 06 sty 2010, 16:25
Motocykl: XL600V PD10
Lokalizacja: Lubaczów / Rezszów

Re: tylne zawieszenie

Post autor: bohun »

Tak się składa że dzisiaj swój składałem i widzę gdzie leży problem. ;) ten element który jest umieszczony w wahaczu na tej śrubie co przez cały wahacz przechodzi, musi być odwrócony drogą stroną bo jak zauważysz jest on lekko wygięty w jedną stronę.
Kto prędko daje, ten 2 razy daje.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: tylne zawieszenie

Post autor: terenowiecc »

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu.

Tak jak napisał Bohun podstawa amora jest założona odwrotnie, podobnie zrobiłem u siebie przy składaniu zawiechy, odwróciłem i jest ok ;)

Zapraszamy do powitalni...
starter
Czyścioch
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2010, 15:22

Re: tylne zawieszenie

Post autor: starter »

o dzięki,ale ja już okręcałem ten element,jednak jeszcze raz go odwrócę bo inaczej to chyba nie może byc,ale założyłem go tak bo w instrukcji tak było,no ale od czego są fora ;) dzięki
ODPOWIEDZ