Montaż przedniej czaszy, 2KF

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
ODPOWIEDZ
fryzjer

Montaż przedniej czaszy, 2KF

Post autor: fryzjer »

Hej.Od tygodnia nie mogę się uporać,z montażem przedniej czaszy.Chodzi o zmontowanie przedniej czaszy,reflektora,oraz tych sprężynek.Ogólnie to przy próbie włożenia tych sprężynek,między reflektor a tę "stalową ramkę",to te sprężynki się wyginają.Kilka razy mi wystrzeliły.Jeśli miałby ktoś jakiś patent,to bym był bardzo wdzięczny.
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Montaż przedniej czaszy, 2KF

Post autor: Tecza »

w środek tych sprężynek powinna wchodzić śrubka od stelaża przez srodek sprezynki i wkrecasz ja a plastikowa nakretke. Chyba taka forma regulacji lampy?
fryzjer

Re: Montaż przedniej czaszy, 2KF

Post autor: fryzjer »

Tak wiem.Ale ja nie mogę wcisnąć tych sprężynek,abym mógł wkręcić te śrubki,i wszystko złożyć do kupy.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Montaż przedniej czaszy, 2KF

Post autor: Gacek »

Nie jestem biegły w 2 kf ale wydaje mi się ze najpierw montuję się ramkę a później do niej szkło z oprawą reflektora :roll:
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
fryzjer

Re: Montaż przedniej czaszy, 2KF

Post autor: fryzjer »

Temat opanowany.Źle się za,to zabrałem.Najpierw wymontowałem,reflektor z tej stalowej ramki,wyjmując ten zatrzask.Następnie,włożyłem sprężynki i wkręciłem śrubki między ramkę,a reflektor w te plastikowe nakrętki.Następnie zamontowałem lampę w ramkę,i wszystko razem z czaszą skręciłem.
ODPOWIEDZ