kolektor wydechowy

Forum poświęcone modyfikacjom XT.

Re: kolektor wydechowy

Postprzez qpa » 11 lip 2019, o 14:04

Na 99% kolektor nie zmieni nic w składzie mieszanki, kupuj i zakładaj, wyjdzie taniej niż farba co roku :)
qpa
Po ośki w błocie

Postprzez fryzjer » 11 lip 2019, o 15:35

qpa napisał(a):Na 99% kolektor nie zmieni nic w składzie mieszanki, kupuj i zakładaj, wyjdzie taniej niż farba co roku :)

No to w takim razie z wydatkuję się na ten kolektor.W same farby przez te kilka lat wpakowałem tyle ,że mógłbym kupić takiego kwasiaka.Już nie liczę czasu na odrdzewianie ,wkręcanie,wykręcanie itd.No jak zwykle polak mądry po szkodzie. :lol:
fryzjer
Po ośki w błocie

Motocykl: Yamaha XT600 2KF 1989

Postprzez Pawlo » 14 lip 2019, o 15:42

Poprawiłem foty, powinieneś już je widzieć. Miałem taki problem z gaźnikiem, że zaczął mi przepuszczać zawór iglicowy, kupiłem zestaw naprawczy, a każdy kto go montował wie, że do oryginału to jest on tylko podobny. No i się zaczęło, zrobiłem hybrydę zaworka podobną do tej jak kiedyś Artur opisywał, dalej regulacja od zera, aż do skutku. Po pierwszym odpaleniu kolektor świecił :lol: Trwało to może z minutę i nawet nie jeździłem na takim ustawieniu, więc zawory nie zdążyły ucierpieć, ale ślad na kolektorze pozostał ;)
Obrazek
Pawlo
Moderator

Motocykl: Było TT600S 4GV [SM]
Jest KTM 690 Duke

Postprzez fryzjer » 15 lip 2019, o 04:40

Ładny kolorek po przegrzaniu.Akurat jest pod kolor moto :lol:
Z tymi zaworkami z zestawów naprawczych,też kiedyś czytałem,że są takie jaja.
Dzisiaj z ciekawości popatrzyłem na ceny nowych oryginalnych części gaźnika.Jednym słowem :shock:
fryzjer
Po ośki w błocie

Motocykl: Yamaha XT600 2KF 1989

Poprzednia strona

Powrót do XT - Innowacje i udoskonalenia...