Podwyższenie zawieszenia tylnego XT 600

Forum poświęcone modyfikacjom XT.
slobodan
Lubiący błoto
Posty: 44
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:57
Motocykl: XT 600E 3TB 99r

Re: Podwyższenie zawieszenia tylnego XT 600

Post autor: slobodan »

Chciałem koledze podać długości tylnych amortyzatorów które są kompatybilne z mocowaniem do 3tb, podane wartości pochodzą z pomiarów podanych na różnych forach (naszym, niemieckim, włoskim) i są jak najbardziej prawdziwe. Skoki zawiasów podałem z fabrycznych broszurek w celu poinformowania kolegi o potencjalnym skoku tylnego amortyzatora. I zdaje sobie sprawę z tego, że te wartości odbiegają od realnych wielkości. Dają one pewien pogląd i rozeznanie jaki amortyzator wybrac. Sądziłem, że każdy to domyślnie rozumie...

Sory Gacek za przekleństwa, ale często odnoszę wrażenie że jesteś mistrzem trolowania na tym forum.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Podwyższenie zawieszenia tylnego XT 600

Post autor: Gacek »

slobodan no to spełniłeś dobry uczynek bo moim zdaniem podałeś koledze ewidentnie nie prawdziwe wartości i pewnie to nie będzie twoja wina bo jak wspomniałeś zassane dane z forow itp itd .
Zamiast realnie pomierzyć to co jesteś w staie stwierdzić to ślepo cytujesz coś odczytanego z manuala albo odczytanego na jakimś forum . Zresztą co tu gadać większość ludzi na tym forum nie posiada swiadmości jaki mają realny skok zawiasu bo po co realnie przemierzyć jak można ożyć danych z serwisówki :lol:
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
slobodan
Lubiący błoto
Posty: 44
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:57
Motocykl: XT 600E 3TB 99r

Re: Podwyższenie zawieszenia tylnego XT 600

Post autor: slobodan »

W takim wypadku napisz które podane przeze mnie długości amortyzatora są błędne. Realne skoki zawieszenia bez wątpienia są nieco mniejsze od tych katalogowych.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Podwyższenie zawieszenia tylnego XT 600

Post autor: Gacek »

slobodan pisze:W takim wypadku napisz które podane przeze mnie długości amortyzatora są błędne. Realne skoki zawieszenia bez wątpienia są nieco mniejsze od tych katalogowych.
Tylko w jakim celu ? :funkynana: Bóg cię opuścił :facepalm: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ