wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Forum poświęcone modyfikacjom XT.
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: qpa »

wykręć świece to będziesz miał pogląd na sytuację
slawto
Czyścioch
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2016, 18:38
Motocykl: xt600

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: slawto »

Nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj. czy wiecie moze gdzie dostac db killer do oryginalnego wydechu? w moim xt nie bylo juz go jak kupilem moto a szczerze to nie bardzo mi sie podoba jak chodzi bez db killera juz wolalbym zeby byl cichszy ewntualnie bardziej basowy. a druga sprawa to ze obawiam sie ze przy kontroli :police: zabiora mi dowod. a gdybym mial db killera w kieszeni i przy policji go zamontowal zachowalbym dowod rej.
slawto
Czyścioch
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2016, 18:38
Motocykl: xt600

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: slawto »

slawto pisze:Nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj. czy wiecie moze gdzie dostac db killer do oryginalnego wydechu? w moim xt nie bylo juz go jak kupilem moto a szczerze to nie bardzo mi sie podoba jak chodzi bez db killera juz wolalbym zeby byl cichszy ewntualnie bardziej basowy. a druga sprawa to ze obawiam sie ze przy kontroli :police: zabiora mi dowod. a gdybym mial db killera w kieszeni i przy policji go zamontowal zachowalbym dowod rej.
ok.widze ,ze to nie bedzie taka prosta sprawa. tak sobie mysle ze zrobie cos samemu. tylko jest znowu problem bo nigdzie nie znalazlem nawet zdjecia tej koncowki zeby podpatrzec. mam prosbe, jesli ktos ma wyciagnieta ta koncowke czy moglby zrobic jakas fotke? pozdrawiam i z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: k3nd »

Jak nie zapomnę to jutro Ci podeśle
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
dyzio767
Lubiący błoto
Posty: 50
Rejestracja: 29 lip 2016, 17:54
Motocykl: xt 500z
89r

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: dyzio767 »

...móglby ktos zmierzyc jaka jest srednica wylotu oryginalnego tlumika od xt 600?

Drugie pytanie, czy dorabiajac do swego przelotowego wydechu koncowke o srednicy oryginalnego pomoge cos odnosnie kultury pracy silnika?
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: Gacek »

Jak rozumieć stwierdzenie przelotowy ? masz usunięte z ori tłumika przegrody :roll: ?
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
dyzio767
Lubiący błoto
Posty: 50
Rejestracja: 29 lip 2016, 17:54
Motocykl: xt 500z
89r

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: dyzio767 »

Gacek pisze:Jak rozumieć stwierdzenie przelotowy ? masz usunięte z ori tłumika przegrody :roll: ?
Na końcówce mam wspawany jakiś inny tłumik z wylotem około 55mm. Bez kilera chodzi głucho i basowo, przy przejazdach parkingowych załączają się wszystkie alarmy. Zakładam, że jest wypatroszony- co wewnątrz...nie wiem
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: Gacek »

A tak na nawiasie dyskusji - orientuje się ktoś może gdzie można dostać rury z nierdzewy w fi powyżej 25 mm o grubości ścianki 1 mm ? :roll: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
TeTe199
Lubiący błoto
Posty: 72
Rejestracja: 22 wrz 2015, 21:43
Motocykl: tt6
Lokalizacja: Zachod

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: TeTe199 »

Rurek szukaj na allegro bo tam jest już wszystko co możesz sobie zażyczyć , a tak pozatym to czy ktoś testował wydech typu trap coś tam niepamietam nazwy ale budowa to (tak mi sie wydaje) potężna komora przelotowa o wiele większa niż srednica kolanka na wylocie i na końcu tłumika wylot jest zablokowany takim stosem podkładek przez które wylatują spaliny ( mozna regulować przelot ilością podkładek ) ?
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: wydech do xt 600 jaki wybrać ?

Post autor: Gacek »

Jak by było to bym nie pytał :? na chińskim alegro są tyle ze mi przydał by się meterek a nie kilometry :oops: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ