kolektor wydechowy

Forum poświęcone modyfikacjom XT.
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: kolektor wydechowy

Post autor: qpa »

Na 99% kolektor nie zmieni nic w składzie mieszanki, kupuj i zakładaj, wyjdzie taniej niż farba co roku :)
fryzjer

Re: kolektor wydechowy

Post autor: fryzjer »

qpa pisze:Na 99% kolektor nie zmieni nic w składzie mieszanki, kupuj i zakładaj, wyjdzie taniej niż farba co roku :)
No to w takim razie z wydatkuję się na ten kolektor.W same farby przez te kilka lat wpakowałem tyle ,że mógłbym kupić takiego kwasiaka.Już nie liczę czasu na odrdzewianie ,wkręcanie,wykręcanie itd.No jak zwykle polak mądry po szkodzie. :lol:
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolektor wydechowy

Post autor: Pawlo »

Poprawiłem foty, powinieneś już je widzieć. Miałem taki problem z gaźnikiem, że zaczął mi przepuszczać zawór iglicowy, kupiłem zestaw naprawczy, a każdy kto go montował wie, że do oryginału to jest on tylko podobny. No i się zaczęło, zrobiłem hybrydę zaworka podobną do tej jak kiedyś Artur opisywał, dalej regulacja od zera, aż do skutku. Po pierwszym odpaleniu kolektor świecił :lol: Trwało to może z minutę i nawet nie jeździłem na takim ustawieniu, więc zawory nie zdążyły ucierpieć, ale ślad na kolektorze pozostał ;)
Obrazek
fryzjer

Re: kolektor wydechowy

Post autor: fryzjer »

Ładny kolorek po przegrzaniu.Akurat jest pod kolor moto :lol:
Z tymi zaworkami z zestawów naprawczych,też kiedyś czytałem,że są takie jaja.
Dzisiaj z ciekawości popatrzyłem na ceny nowych oryginalnych części gaźnika.Jednym słowem :shock:
Gery
Lubiący błoto
Posty: 26
Rejestracja: 06 sie 2019, 21:18
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ
ST1300 Paneuropa
Lokalizacja: CK Kielce

Re: kolektor wydechowy

Post autor: Gery »

Mam pytanko do obeznanych w temacie czy ten kolektor przypasi do xt 600 z Tenere 3AJ?

https://sprzedajemy.pl/kolektor-wydecho ... nr64982210
frendzel33
Lubiący błoto
Posty: 81
Rejestracja: 18 lis 2020, 07:52
Motocykl: XTZ750, XT600 2kf

Re: kolektor wydechowy

Post autor: frendzel33 »

Odświeżę temat. Mam kolektor od ttr600 (5CH-1) i on jest lekko podgiety na końcu. Jest jeszcze kolektor od tt600 belgarda, który nie jest podgięty. Powiedzcie proszę, że ten 5CH-1 po podcięciu też bedzie pasować w Xt600?
ODPOWIEDZ