Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w XT
art
Po kostki w błocie
Posty: 100
Rejestracja: 05 mar 2011, 17:00
Motocykl: xt 600 3tb 1998r
Lokalizacja: Gdynia

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: art »

I nie chodzi tu o zębatki, ten 2kf którym kiedys jezdzilem wrecz warczal, miał znacznie lepsze przyspieszenie w całym zakresie.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: Gacek »

Masz wg mojej oceny "zryty bert " inaczej tego nie nazwę :P Trza mieć niezły tupet beret aby się w takich kryeriach donosic do osiagów xt :P .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
art
Po kostki w błocie
Posty: 100
Rejestracja: 05 mar 2011, 17:00
Motocykl: xt 600 3tb 1998r
Lokalizacja: Gdynia

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: art »

Gacek pisze:Masz wg mojej oceny "zryty bert " inaczej tego nie nazwę :P Trza mieć niezły tupet beret aby się w takich kryeriach donosic do osiagów xt :P .
Znamy się Gacek?:d
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: Gacek »

art pisze:
Gacek pisze:Masz wg mojej oceny "zryty bert " inaczej tego nie nazwę :P Trza mieć niezły tupet beret aby się w takich kryeriach donosic do osiagów xt :P .
Znamy się Gacek?:d
Moze tak a moze nie :) - nie wnikam opusciłem trójmiasto - w nocy przed runienciem wiezy w Oliwie .
Aby to forum zyło musi sie cos dziać - inaczej bedzie nudno :P .
Jedziesz tym postem
art pisze:I nie chodzi tu o zębatki, ten 2kf którym kiedys jezdzilem wrecz warczal, miał znacznie lepsze przyspieszenie w całym zakresie.
starym zapewne zasłyszanym schematem - jak przytroczysz do najsilniejszej fury kupę obciazenia w postaci masy to z twojego ferrari tez zrobi się syrenka bosto :lol: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mallory

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: mallory »

Gacek pisze:
art pisze:
Gacek pisze:Masz wg mojej oceny "zryty bert " inaczej tego nie nazwę...
Znamy się Gacek?:d
Aby to forum zyło musi sie cos dziać - inaczej bedzie nudno :P .
w tym kontekście na dłuższą metę raczej prowadzi to do powolnej śmierci forum... znam kilka osób, które często nie chcą tu nic pisać bo nie mają ochoty na trolowanie i chamskie przepychanki.... w większości przypadków dosyć "zwykłe" życie daje okazji do frustracji i kontaktu z agresywnymi ludźmi żeby jeszcze na własne życzenie boksować się w internecie i to na forum niby mającym łączyć ludzi z podobną pasją... trzeba naprawdę nie mieć nic innego do roboty żeby się na to narażać...
Ja przewiduję powolną agonię forum xt jeżeli się to nie zmieni - ale to już decyzja adminów - nic nie robią w tym temacie (może z braku czasu może z braku ochoty albo jeszcze z jakiegoś innego - nie oceniam) ... a każdy admin jest kowalem swojego forum... ich decyzja.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: Gacek »

Ehh :oops: mallory cóz mogę ci odpowiedzieć ? .
:bananasaluta:
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mallory

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: mallory »

Gacek pisze:Ehh :oops: mallory cóz mogę ci odpowiedzieć ? .
:bananasaluta:
jest postęp - pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: Gacek »

Mallory - ja odbieram to co piszesz z własnego zapewne w twoim odbierze niskiego poziomu kultury osobistej :roll: .
Delikatnie nazywajac nie pomyślał bym ze moja osoba a raczej to co emituje moze wprowadzac w twoich znajomków tyle apati
Moze wszystko wskazuje ze ludzie o których piszesz twoi znajomi to przysłowiowe kmioty którzy w realnym zyciu dostają w "w przysłowiową dupę i zanikł u nich instynk przetrwania " nie walczą o swoje zdanie idee i poddaja sie biernie wszystkiemu co na nich spada :P .
Piszesz o jakiejs agresji ? - zacytuj mi chociarz jeden post gdzie uzywam takich argumentów ? :roll: .
Najwygodniej jest zamknąc ludziom usta , własne myslenie - dać im duzo wódki aby wyłaczyli własne myslenie wytłumili włsne emocje staną się bezarwni tego oczekuujesz od zycia :?: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Tank
Lubiący błoto
Posty: 61
Rejestracja: 24 sty 2016, 04:51
Motocykl: R1200GS Adv
XT600Z 3AJ
Suzuki GS110X
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: Tank »

Stare porzekadło mowi, ze lepiej być mądrze g) upim niż głupio mądrym.. Zastanów się Gacek, do której z tych opcji jest Ci bliżej. Dla mnie pisanie nic nie wnoszących, za to zgryźliwych i zazwyczaj (w mniejszym lub większym stopnu) chamskich i obrazliwych to nic innego niż definicja trollingu. A faktycznie, gdy otwieram to forum, i praktycznie w kazdym nowym temacie widzę takie odpowiedzi jak powyżej, to, uwierz, zniechęca to do szukania porad, bądz integrowania się w tym miejscu, z osobami piszacymi w taki sposób.

Wiedza i doswiadczenie czy staz na forum na uprawnia do braku kultury, nie mowiąc o łamaniu netykiety i regulaminu forum.

A gdy czytam ( nie pierwszy raz) zarzuty obrażanych przez Ciebie forumowiczów pod Twoim adresem i Twoje na nie odpowiedzi, to nasuwa mi się kolejne powiedzenie, ktore n/b myślę że powinienes wziąć sobie do serca: :)
"Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi ci że jesteś koniem, olej ją. Ale jeśli trzecia osoba mówi ci że jesteś koniem, to zacznij zbierać na siodło..."

Życząc głębszej refleksji, pozdrawiam i przepraszam za pogłebianie OT w którym pogrąża się ten temat. :)

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko…
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Z dnia na dzień dusi się na wysokich obrotach

Post autor: Gacek »

Tank - co ty mi sugerujesz :? ?
Odbierasz swiat przez swój własny pryzmat - to znaczy ze jezeli mam inny punk odniesienia -spojrzenia to muszę się dostosować do twoich trajektori ? .Jak "pierdolę" farmazony to po prostu napisz gacek pierdolisz farmazony uzasadnij dlaczego i nie twórz obok tego jakiejs mitologi .
Tak ogólnie to zapytam ? pomogłeś komuś realnie bezinteresownie na tym forum ? .
Oceniasz mnie z własnego poziomu - dzieki za sugestie 8-) odnosnie autoautopsji ale nie skorzystam :P .
Pozdrawiam :D
Jeszcze jedno (nie lubię tego zwrotu ) "ALE" jak łamię regulamin forum i coś łamie to poprszę o konkrety - bo non stop dociera do mnie stały "bełkot" ze obrazam ludzi , jestem agresywny itp itd zapytam gdzie ? konkrety jakieś ?
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ