Yamaha XT600 głowica

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w XT
ODPOWIEDZ
dawidek043
Czyścioch
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2018, 18:59
Motocykl: Yamaha xt 600

Yamaha XT600 głowica

Post autor: dawidek043 »

Siemka, chciałem się pochwalić zregenerowaną głowicą. Wrzucam kilka fotek, ogółem jak wszystko się sprawdzi będę wykonywał takie usługi. Czekam na resztę części, złożę, dotrę i napiszę jak to wszystko się udało. Dodam, że każde miejsce panewkowe jest indywidualnie przygotowane pod wymiar wałka(wałek profesjonalnie spolerowany, a nie na kolanie papierem) :biker: :biker:
ImageImageImage
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Yamaha XT600 głowica

Post autor: mazi »

Podziel się technologią (nie musi być super dokładna) odbudowy bieżni w głowicy i pokrywie. Szczególnie jak bieżnie posiadają ubytki...
---
Pozdrawiam
mazi
dawidek043
Czyścioch
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2018, 18:59
Motocykl: Yamaha xt 600

Re: Yamaha XT600 głowica

Post autor: dawidek043 »

U mnie też były ubytki duże. Pierwsza regeneracja gratis.
dawidek043
Czyścioch
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2018, 18:59
Motocykl: Yamaha xt 600

Re: Yamaha XT600 głowica

Post autor: dawidek043 »

Jak rozszerzę tą technologię to się nią podzielę, bo w sumie nie słyszałem żeby ktokolwiek robił takie rzeczy. Jedynie wiercą dziurę na wylot, ale w XT się to nie sprawdzi. Powiem na tą chwile, potrzebujesz stuningowanego rozwiertaka ręcznego z prowadzeniem i dużo cierpliwości i czasu. Ogółem kupiłem XTKA i robię go od podstaw (dążę w silniku do stanu fabrycznego) czekam już tylko na resztę gratów, bo paczka naprawdę duża, a zamówiłem u was w sklepie i kompletują mi. Złożę, dotrę, wstawię filmiki i dam znać jak się to wszystko zachowuje.
ODPOWIEDZ