lajtowo / torowo

Fotorelacje z podróży małych i dużych.
Awatar użytkownika
bartxt
Po kostki w błocie
Posty: 116
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:08
Lokalizacja: Poznań

lajtowo / torowo

Post autor: bartxt »

Yamaha XT600 3TB/91r
Rear: MITAS stoneking cross (kocha)
Front: METZELER karoo 2 (kocha)
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: lajtowo / torowo

Post autor: Pawlo »

Bardzo fajny tor ujeżdżacie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
bartxt
Po kostki w błocie
Posty: 116
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:08
Lokalizacja: Poznań

Re: lajtowo / torowo

Post autor: bartxt »

TO nawet w Twoim kierunku przy drodze nr. 5 na Wrocław ok 25 km od Poznania ;)
Yamaha XT600 3TB/91r
Rear: MITAS stoneking cross (kocha)
Front: METZELER karoo 2 (kocha)
Baziu
Lubiący błoto
Posty: 23
Rejestracja: 24 paź 2011, 22:02
Motocykl: Yamaha XT 600 E

Re: lajtowo / torowo

Post autor: Baziu »

Ten tor jest ogólnodostępny?
Awatar użytkownika
bartxt
Po kostki w błocie
Posty: 116
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:08
Lokalizacja: Poznań

Re: lajtowo / torowo

Post autor: bartxt »

Niby tak. Jak polataliśmy parę rundek to po jakimś czasie podjechał spko kloeś na quadzie i spytał jak się podoba. :shock:
w rozmowie z nami stwierdził że tor był robiony na w klimacie 4x4 i pod quady ale jak to stwierdził jest trochę przekonstruowany tzn. Zbyt gęste i spiczaste chopy :o wiec niebawem bedą go poprawiać. pozytywnie zdziwił się że zjawiliśmy się na nim i wysłuchał naszych propozycji co by może 2 rajki pod motoory z naszego kalibru przygotować :lol: Na wiosnę ma być oficjalne otwarcie :D
Yamaha XT600 3TB/91r
Rear: MITAS stoneking cross (kocha)
Front: METZELER karoo 2 (kocha)
Baziu
Lubiący błoto
Posty: 23
Rejestracja: 24 paź 2011, 22:02
Motocykl: Yamaha XT 600 E

Re: lajtowo / torowo

Post autor: Baziu »

To spoko tak się składa że śmigam też quadem. Może uda się kiedyś zgadać i pośmigamy tam razem. Do Poznania daleko nie mam a przyczepka też się znajdzie jak coś;)
Awatar użytkownika
bartxt
Po kostki w błocie
Posty: 116
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:08
Lokalizacja: Poznań

Re: lajtowo / torowo

Post autor: bartxt »

Si :D jestem za

Tak wiec do wiosny :) bo moje moto od wczoraj już zakonserwowane czeka na zimę :lol:

Pozdro ;)
Yamaha XT600 3TB/91r
Rear: MITAS stoneking cross (kocha)
Front: METZELER karoo 2 (kocha)
maciek_tt6
Po kostki w błocie
Posty: 127
Rejestracja: 10 lut 2011, 08:18
Motocykl: yamaha tt 600e
xtz660
Lokalizacja: DKA

Re: lajtowo / torowo

Post autor: maciek_tt6 »

koło Stęszewa on jest dokładnie, wczoraj tam byłem i widziałem już go kilka kroć razy bo tam jeżdżę busem po ładunki. trochę równy ale zakrętów
romet 6szt. > simson s-50 > etz 150 > jawa 350ts >jawa 350 > etz 250 > 2x etz 251 > dr600 > xtz 660 > bandit 1200S > dr 650r > tt 600e, xtz660
gwardia
Po kostki w błocie
Posty: 244
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:44
Motocykl: nie mam motocykla...
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: lajtowo / torowo

Post autor: gwardia »

Jakieś dokładniejsze namiary na ten tor możecie podać, bo też moje rejony i szukam takich terenów. Jeżeli kogoś interesuje to też fajny tor jest w Pobiedziskach, obok Skansenu Miniatur. Też 5 tylko drugi kierunek, na Gniezno. Tak w ogóle to szkoda, że tak mało osób z okolic Poznania się ujawnia i ma ochotę na wspólne polatanie, można by się spotkać i powymieniać "trasami".
Awatar użytkownika
bartxt
Po kostki w błocie
Posty: 116
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:08
Lokalizacja: Poznań

Re: lajtowo / torowo

Post autor: bartxt »

gwardia pisze:Jakieś dokładniejsze namiary na ten tor możecie podać, bo też moje rejony i szukam takich terenów. Jeżeli kogoś interesuje to też fajny tor jest w Pobiedziskach, obok Skansenu Miniatur. Też 5 tylko drugi kierunek, na Gniezno. Tak w ogóle to szkoda, że tak mało osób z okolic Poznania się ujawnia i ma ochotę na wspólne polatanie, można by się spotkać i powymieniać "trasami".
Jeśli chodzi o tor :idea: to mieści się dokladnie w pomiędzy miejscowościami na drodze nr 5 ( Piotrowo Pierwsze i Głuchowo)
Mijacie w Piotrowie zajazd" zlota kaczka" potem mostek i po prawej stronie już go widać. Wjeżdzacie na niego pierwszą dróżką w pole.
Natomiast co do wspólnego latania to jestem za tym jak najbardziej.
Faktycznie malo osób z naszych okloic zna się osobiscie Myślę ze warto to zmienic Ja jeżdzę z forum tylko z Rolandem tzn. "elekrytyk"a czesto z nami Luki z DR-ką jest dobry w szukaniu tras w offie. :shock: To nasza taka trójca.Teraz na jesień to dobry moment nawiązać lepsze kontakty ,powymieniać się ciekawymi miejscówkami , by w kolejnym sezonie mocniej i większym może gronie działać w terenie :lol:

Pozdrawiam
Yamaha XT600 3TB/91r
Rear: MITAS stoneking cross (kocha)
Front: METZELER karoo 2 (kocha)
ODPOWIEDZ