jajkowe święta w terenie

Fotorelacje z podróży małych i dużych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ogur69
Po kostki w błocie
Posty: 298
Rejestracja: 21 sty 2010, 21:40
Lokalizacja: witnica

jajkowe święta w terenie

Post autor: ogur69 »

było dobrze byłem z kumplem na dr turystycznym także koleś się troche namęczył.na 120km tylko 30 asfaltami reszta to lasy pola łąki.przypadkowo odkryłem nowo powstały tor crossowy prywatny na polu za wioską fajne chopy i winkle po10minutach upalania podjechał właściciel na nowym ktm 4t spoko ziomal niewygonił nas pozwolił ganiać byle nie śmiecić butelkami i puszkami jutro chyba powtórka z rozrywki.oto troche fot
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ludzie dzielą się na czystych i szczęśliwych
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: jajkowe święta w terenie

Post autor: terenowiecc »

No, no fajny początek sezonu. 120km to nie tak mało, może wymęczyć.

Jak możesz to napisz coś na temat ciuchów jakich używasz, bo sam zastanawiałem się czy by nie zakupić jakiegoś moro-skafandra :twisted:
Awatar użytkownika
ogur69
Po kostki w błocie
Posty: 298
Rejestracja: 21 sty 2010, 21:40
Lokalizacja: witnica

Re: jajkowe święta w terenie

Post autor: ogur69 »

używam głównie demobil wojskowy wszelkich wojsk z aledrogo lub z niemieckich zlotów staroci na polskich zlotach ceny mocno wygórowane za używane ciuchy.gdy jest mokro zakładam nawierzch przeciwdeszczowy komplet z budowlanego w barwach moro za niecałe 30pln
ludzie dzielą się na czystych i szczęśliwych
Awatar użytkownika
ogur69
Po kostki w błocie
Posty: 298
Rejestracja: 21 sty 2010, 21:40
Lokalizacja: witnica

Re: jajkowe święta w terenie

Post autor: ogur69 »

dziś też ganiałem tyle że sam ale było fajnie ponad 70km troche błota i pełen luz w łikend może brachol polata zemną i mizeria,jeggo xtek będzie banglał do łikendu.wpadłem dziś do mizeri spróbować uruchomić tłuka udało się ssa na króćcach oto jego spszęt i on sam
Obrazek
ludzie dzielą się na czystych i szczęśliwych
ODPOWIEDZ