2KF grasuje w okolicy

Fotorelacje z podróży małych i dużych.
Fihu

Re: 2KF grasuje w okolicy

Post autor: Fihu »

Do tyłu z AC10 (zwyczajnie się skończyła) założyłęm nówke e09 - jest o wiele lepiej, nieźle robi w terenie przy lekim motocyklu, jednak na ziemi - trawie tzymanie boczne ma o wiele gorsze, do przodu założyłem CST c755 (fotka jeszcze na starej) - jeździłem na niej w Trampku, i dawała super radę, więc pewnie i tu tak będzie ;)
Założyłem bak Acerbisa, chyba dedykowany, bo przy siedzeniu wszedł pięknie, musiałem jedynie poszerzyć mocowania na ramie z przodu. Może to śmieszne, ale w terenie czuć różnicę, tak jak by bardziej "giba" na boki :shock: Ale i tak jest git ;)
Zobaczymy jak 2kf sprzwdzi się w trasie ... mam nadzieje że nic się nie zmieni, za tydzień wyjeżdżamy na rumunie ! :biggrin:
Tymczasem pozdrawiam z 40sto stopniową gorączką ...
Obrazek

I trochę straszych fotek z jazdy po okolicy:
Tu zassało mnie w błocie ... zgasiłem motocykl aby ocenić sytuację - i to był błąd, bo, jak wiemy, moja wersja jest wersją tylko na kopniaka, nieco wyższą, a że wzrostem nie grzesze, pod nogami bagno ... Miałem problem żeby wyjąć nogi z błota, co przesunąłem motocykl, to zapadałem się głębiej ... szarpałem się w sumie z nim z godzine ... na boki, przodem, tyłem, to mnie przygniótł - wtedy błoto zassało mi d*pę - niby się śmiałem, ale później wszystko przestało być śmieszne, w okolicy żywego ducha ...były za to komary ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: 2KF grasuje w okolicy

Post autor: terenowiecc »

Fihu pisze:Tymczasem pozdrawiam z 40sto stopniową gorączką ...
A gdzie żeś się tak ugościł... :?
Fihu

Re: 2KF grasuje w okolicy

Post autor: Fihu »

Sam nie wiem, pewnie wszystko złożyło się po trochu ... nie ma z kim piwkować na stancji, to dlatego :browar: :browar: :browar:
ODPOWIEDZ