Mototrip w Tatry. Chwalę się filmem ;)

Fotorelacje z podróży małych i dużych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ericco
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 22 maja 2012, 14:01
Motocykl: XT 600 E
Lokalizacja: Lublin

Mototrip w Tatry. Chwalę się filmem ;)

Post autor: Ericco »

W maju tego roku, z kolegami wybraliśmy się na przejażdżkę w Tatry.
Z tego co nagrałem udało mi się sklecić filmik. Czy fajny....... co kto lubi Mi za każdym razem gdy to oglądam banan nie schodzi z gęby
Wyjazd z Lublina o 5ej rano. Od startu był moment, że nas trochę zmoczyło i była konieczność postoju aby odczekać. W Barwinku przejechaliśmy na Słowacką stronę i zrobiło się cudnie Cała trasa aż do Zakopanego niebo jak z bajki. Wymarzone warunki do podróży. W Zakopcu nocleg znaleźliśmy na spontanie i po taniości 35zł więc ok, jakiś obiadek i chwila odpoczynku, ale że do wieczora zostało jeszcze dobrych kilka godzin to nie mogliśmy się oprzeć i trzeba było poganiać się trochę po okolicznych winklach i natłuc jeszcze kilometrów
Wieczorny jeden browarek po 600km trasy skosił nas zaraz po 20ej do łóżek.
Kolejny dzień powitał nas mgliście i pochmurnie, ale obyło się bez deszczu. Kierunek na Skałę i zamek w Ogrodzieńcu a stamtąd już do Lublina.
To co nagrałem odbiega trochę od tego czego bym sobie życzył a to wszystko przez to, że przemontowałem kamerkę z kasku na kierę i niestety wibracje zniszczyły płynność obrazu, nawet stabilizacja nie dała rady. Ale tragedii nie ma i ogląda się miło
Miłego seansu życzę
https://www.youtube.com/watch?v=ms_A...ature=youtu.be

A tutaj traska, serdecznie polecam bo widoki są niesamowite.

https://maps.google.pl/maps?saddr=lu...=11&dg=feature
din_a4
Lubiący błoto
Posty: 65
Rejestracja: 31 mar 2014, 12:04
Motocykl: Xt 125 R --->
Lokalizacja: okolice Rybnika

Re: Mototrip w Tatry. Chwalę się filmem ;)

Post autor: din_a4 »

Film nie istnieje..... Co jest?
Awatar użytkownika
Ericco
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 22 maja 2012, 14:01
Motocykl: XT 600 E
Lokalizacja: Lublin

Re: Mototrip w Tatry. Chwalę się filmem ;)

Post autor: Ericco »

ODPOWIEDZ