Pytanie - Rumunia

Relacjonowanie wypraw a także planowanie nowych i szukanie kompanów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Pytanie - Rumunia

Post autor: glina »

Myślę, żeby z kumplem na BMW GS650 w lipcu/sierpniu podjechać na parę dni do Rumunii. Jeśli chodzi o asfalt to wiadomo, którędy chcemy pojeździć. Natomiast chciałbym w to wplątać jeszcze parę tras na lekkim terenie - oboje mamy opony szosowo-terenowe. Jako, że część osób z forum objeździło tamte tereny to liczę na jakieś trasy, namiary :) Będę wdzięczny. Może jest jakaś strona z wyszczególnionymi trasa off ?
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Pytanie - Rumunia

Post autor: ArturS »

Rumunia jest dość spora. Na ile chcecie jechać i którą część chcecie zwiedzić? Tutaj masz moją wyklikaną trasę http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qflufcjmjfnmpynt - planowane pod grupę niezbyt doświadczoną z oponami typu K60/TKC.
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Pytanie - Rumunia

Post autor: glina »

Jedziemy na 8-10 dni. Chcemy zaliczyć Transfogarską i kumpel chce nad morze podjechać. Reszta do ustalenia.
czaja
Czyścioch
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2015, 15:14
Motocykl: ADV990S, TTR600,SXC
Lokalizacja: okolice Dukli

Re: Pytanie - Rumunia

Post autor: czaja »

ArturS pisze:Rumunia jest dość spora. Na ile chcecie jechać i którą część chcecie zwiedzić? Tutaj masz moją wyklikaną trasę http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qflufcjmjfnmpynt - planowane pod grupę niezbyt doświadczoną z oponami typu K60/TKC.
Była przejechana ta trasa? Chodzi mi po głowie coś podobnego. Pojechałbym LC8. Ostatnio coś mnie zmęczył już teren i chciałbym pojechać niezbyt wymagającą widokową traskę. Chętnie bym ją sobie wykorzystał.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Pytanie - Rumunia

Post autor: ArturS »

Łącznik trasasfaltin nadal nie przejechany. We wrześniu może się skoczę jeszcze raz do RO, tym razem na luzacko i koniecznie góry Fogarskie, bo sobie to obiecuję od dobrych dwóch lat.
czaja
Czyścioch
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2015, 15:14
Motocykl: ADV990S, TTR600,SXC
Lokalizacja: okolice Dukli

Re: Pytanie - Rumunia

Post autor: czaja »

Ja pewnie wybiorę się końcem lipca lub początkiem sierpnia. Strategic road jechałem na TTR i nie było problemów nie licząc lodu(byłem w listopadzie). Sam się zastanawiam czy zrobić sobie takie kółko czy coś innego wymyślić.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Pytanie - Rumunia

Post autor: ArturS »

Tutaj masz bardzo fajny odcinek http://pl.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=5895286 Z tego co pamiętam, było kilka rozgałęzień. Przydałoby się wszystkie sprawdzić, może trafi się jakiś cud natury ;)
czaja
Czyścioch
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2015, 15:14
Motocykl: ADV990S, TTR600,SXC
Lokalizacja: okolice Dukli

Re: Pytanie - Rumunia

Post autor: czaja »

Dzięki.
ODPOWIEDZ