Czy przyjechalibyscie w ciemno....więdząc że spotkacie innyc

Relacjonowanie wypraw a także planowanie nowych i szukanie kompanów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
seaman
Czyścioch
Posty: 11
Rejestracja: 09 wrz 2018, 19:37
Motocykl: RDO7, VFR1200F, TTR600

Czy przyjechalibyscie w ciemno....więdząc że spotkacie innyc

Post autor: seaman »

Cześć
Jest plan aby zbudować bazę noclegową nad jeziorem w Polsce NE pomiędzy Iławą, Ostródą, a Olsztynkiem.
Rodzaj obiektu to Camping zbudowany w oparciu o pawilony sypialniane wykonane na zamówienie jako zbiór garaży, gdzie za łóżko będzie służył materac gimnastyczny gruby, prysznice i WC usytuowane na skraju pawilonów sypialnianych. Garaż jest 2 osobowy z możliwością wciągnięcia motocykla do środka. Wygląd garaży od strony zewnętrznej ma być zbliżony do faktury drewnianej, natomiast w środku będą dwa materace, dwa stoliki z krzesłami i regał. Obiekt ma służyć jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy (Olsztyn, Toruń, Trójmiasto) W obiekcie ma być wszystko stylizowane zgodnie z charakterem turystyki motocyklowej. Obiekt ma pomieścić docelowo 30 osób, czyli będzie to zbiór 15 garaży z elewacją drewnopodobną na zewnątrz.
Po za tym, że można tam spać i biwakować, będzie tam wiata biwakowa, pomost, plaża, kładka relaksacyjna nad taflą wody, kajaki. Na miejscu będzie można pojeździć off-road na legalu przygotowaną trasą oraz wyszaleć się na nieczynnej żwirowni. Jak dobre pojdzie to zrobi sie tor techniczny do trenowania enduro. Dla motocykli szosowych przygotowane trasy on-road
Jest już bardziej dokładny projekt takiego miejsca, ale z uwagi na pewne obostrzenia prawne nie mogę więcej pisać. W porze jesiennej lub zimowej o ile będą chętni będzie tam organizowane spotkania turystów, podróżników motocyklowych połączone z pokazami zdjęć, filmów, opowieściami ile to owczarków rumuńskich kogo i gdzie goniło.... Chodzi o to aby przez cały rok można było przyjechać bez żadnych "umawiań"
Was proszę jako znawców tematu i wszelakiej turystyki o opinie.
Zamysł jest taki aby w tej części Polski było miejsce gdzie w sezonie czy też w każdą inną porę roku jeśli tylko chęci są, móc przyjechać i obcować z innymi motocyklistami bez umawiania się specjalnego, zwyczajnie jest takie miejsce gdzie przyjeżdżają motocykliści. Na myśli mam sytuację typu że mam wolne nie wiem gdzie jechać, chcę poznać innych motocyklistów, chcę zanocować przejazdem jadąc dalej, chcę odpocząć nad jeziorem, itp.
Wszystko w tym obiekcie ma służyć aby motocyklista mógł poczuć się że przyjechał do "swoich"
Zdaję sobie sprawę że piszę trochę hasłami, ale na chwilę obecną inaczej nie mogę.
Czekam na Wasze opinie, co myślicie?
Jest zainteresowanie takim miejscem? :tt600: poproszę Was do tablicy.
ODPOWIEDZ