UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Relacjonowanie wypraw a także planowanie nowych i szukanie kompanów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dalti
Po kostki w błocie
Posty: 217
Rejestracja: 13 lip 2016, 05:55
Motocykl: RX125,XL600V , TT600R ,530EXC zabawki
Lokalizacja: Przemyśl

UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: Dalti »

Jak w temacie (rejon ob, Zakarpacki-Ivano frankowski), wyjazd 10 lub 11 czerwca z granicy PL/UA Krościenko powrót 17\18 ( 5-6 dni zakwaterowania ) Okolice Kolochava /Ust-czarna UA, W miejscowości tras od groma , lajtowych do hard off-road. lub trzymasz się planowanych:
Przełęcz Legionów / Przełęcz Prislop/Konsomolska/ 2 nowe wjazdy na Swidowiec od strony pół-zachodniej /poł. Krasna od strony Kolochava lub ust -czarna
Spanie w ośrodku wypoczynkowym (Apartamenty)lub domki(5osobowe). 250Hry za osobę/1dzen. Dolicz sobie kasę za paliwo i min. 200hry-300 x5 na dzień wyżywienia. Max 5-6 osób. Rezerwacje robię wcześniej więc muszę znać ilość chętnych.
1 Dalti
2 Arkadiusz
3.Marek
Bartoszgd
Lubiący błoto
Posty: 37
Rejestracja: 26 lis 2017, 14:46
Motocykl: Xt600e
TE610ie.
2320.

Re: UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: Bartoszgd »

Cześć. Jakie sprzęty jadą? Jak wagowo? Jedno miejsce noclegowe gdzie leżą graty i latacie na lekko?
Awatar użytkownika
Dalti
Po kostki w błocie
Posty: 217
Rejestracja: 13 lip 2016, 05:55
Motocykl: RX125,XL600V , TT600R ,530EXC zabawki
Lokalizacja: Przemyśl

Re: UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: Dalti »

cześć
jada tt600r,XR650L,huska 610,?XT660 duale/ wiec nie wyczyny .zakwaterowanie jak wyżej pisałem w ośrodku ust-czarna ,no chyba ze nie będzie już miejsc, to w pobliskiej miejscowości Kolochava. Graty zostają w hotelu/ośrodku latamy na luzie.trasy są w planowane ale nie znaczy to ze musisz tam jechać ,dobrze możesz zostać w hotelu i korzystać z sauny lub miejscowego browaru.(bez napinki, ma być dobrze spędzony urlop)daj znać najpóźniej do końca kwietnia.reszta jak pisałem
Awatar użytkownika
Dalti
Po kostki w błocie
Posty: 217
Rejestracja: 13 lip 2016, 05:55
Motocykl: RX125,XL600V , TT600R ,530EXC zabawki
Lokalizacja: Przemyśl

Re: UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: Dalti »

https://photos.app.goo.gl/cGhkioAkwFpNj5Ss5
Parę fotek z wyjazdu

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

121..122..123 uchwyt
Obrazek
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: Pawlo »

Piękna sprawa, super widoki, gratuluję udanego wypadu :goodjob:
Obrazek
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: glina »

Też gratuluję i oficjalnie zazdraszczam ! Jak daleko są te rejony od polskiej granicy ?
Bartoszgd
Lubiący błoto
Posty: 37
Rejestracja: 26 lis 2017, 14:46
Motocykl: Xt600e
TE610ie.
2320.

Re: UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: Bartoszgd »

Gratki, świetne trasy znaleźliście.
Gdyby nie to, że jestem z Gdańska i w wasze południowe rejony mam kilka km to latał bym z wami na tym wypadzie.
Puki co przygotowuje się do drugiego wyjazdu na UA -3 sierpnia. Motocykle na lawecie do Krościenka i jazda do Libuchory (sprawdzona miejscówa u gospodarza) tego samego dnia, reszta się okaże.

Jest szansa na GPX z waszego wypadu? czy jeździcie na pamięć"?

Pzdr.

PS. Chłopaki, macie wieksze doświadczeniee z UA. Jak wyglada sprawa z internetem? są dostepne karty prepaid bez wiekszych problemów? jakaś sieć godna polecenia?pakiety> Tym razem w UA wolał bym mieć dostęp online - trasy, miejscówy do spania etc.
Awatar użytkownika
Dalti
Po kostki w błocie
Posty: 217
Rejestracja: 13 lip 2016, 05:55
Motocykl: RX125,XL600V , TT600R ,530EXC zabawki
Lokalizacja: Przemyśl

Re: UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: Dalti »

glina pisze:Też gratuluję i oficjalnie zazdraszczam ! Jak daleko są te rejony od polskiej granicy ?
glina to obwód zakarpacki i iwanofrankowski. od krosienko w zależności czy asfaltem(250-350klm.) czy offem do 450klm.
Awatar użytkownika
Dalti
Po kostki w błocie
Posty: 217
Rejestracja: 13 lip 2016, 05:55
Motocykl: RX125,XL600V , TT600R ,530EXC zabawki
Lokalizacja: Przemyśl

Re: UA. Ust Czarna /krasna /Swidowiec /Przełęcz Legionów

Post autor: Dalti »

Bartoszgd pisze:Gratki, świetne trasy znaleźliście.
Gdyby nie to, że jestem z Gdańska i w wasze południowe rejony mam kilka km to latał bym z wami na tym wypadzie.
Puki co przygotowuje się do drugiego wyjazdu na UA -3 sierpnia. Motocykle na lawecie do Krościenka i jazda do Libuchory (sprawdzona miejscówa u gospodarza) tego samego dnia, reszta się okaże.

Jest szansa na GPX z waszego wypadu? czy jeździcie na pamięć"?

Pzdr.

PS. Chłopaki, macie wieksze doświadczeniee z UA. Jak wyglada sprawa z internetem? są dostepne karty prepaid bez wiekszych problemów? jakaś sieć godna polecenia?pakiety> Tym razem w UA wolał bym mieć dostęp online - trasy, miejscówy do spania etc.
jakąkolwiek kartę UA ,starter 30-50 hry. i doładowujesz w każdym praktycznie sklepie.internet słaby w górach ale do nawigacji starcza,lepsza opcja jest gps lub ściągasz mapy i włanczasz kom.w trybie offline. ja używam VievRanger z możliwościach ściągnięcia kart topograficznych terenu( i takich używam) . Coraz rzadziej sypiam pod chmurą, wiec szukam zawsze noclegu z wiffi i to najlepiej na tym wychodzę .praktycznie rozmawiam za darmo video rozmowa przez messengera. motele/hotele/ośrodek wy. od 200-320hry.
ja trasy mam w głowie ,namiary mogę ci podrzucić,jest setki szlaków których nie znam. tylko konkretnie nie wszystko.
ODPOWIEDZ