Krasnystaw - niedzielne upalania

Relacjonowanie wypraw a także planowanie nowych i szukanie kompanów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: terenowiecc »

Witam,

tak jak w temacie. W każdy weekend, zazwyczaj w niedzielę organizujemy z chłopakami endurzenie.
Latamy głównie po terenach w trójkącie Krasnystaw-Chełm-Piaski.
Dystanse i trudność terenu uzależnione od składu, czasu, chęci i pieniędzy. Teren zróżnicowany, są płaskie i szybki szutry ale są też piaskownie, wąwozy i inne ciekawostki.

Wszystkich chętnych z bliższych lub dalszych okolic serdecznie zapraszamy.
Jakby byli chętni to możemy też zorganizować jakiś większy miting offroadowy w połączeniu z :browar:
Każdy jest mile widziany :biggrin:

Pozdrawiam,
Mateusz
Awatar użytkownika
Aruś
Po kostki w błocie
Posty: 235
Rejestracja: 20 wrz 2011, 13:59
Motocykl: HORNET 919
Lokalizacja: Rybnik

Re: Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: Aruś »

Wiec tak jak tylko dostane robote :P Nazbieram na paliwo i kupie oponke enduro bo mam zjechaną a jak po piasku itp. to ani frajdy nie bedzie a kostki nie zaloze bo jak juz do Ciebie dojade to jej nie bedzie :lol:
Wpadne z dziewczyną :) tylko musialbys mi pole udostepnic co sie z namiotem rozloze :)
Obrazek
sadek
Po kostki w błocie
Posty: 113
Rejestracja: 24 lut 2010, 08:23
Motocykl: TT 600S
Lokalizacja: lks

Re: Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: sadek »

Terenowiec o której startujecie ? Gdzie zbiórka ? Jak sie uda to w niedziele może dołączymy (pod warunkiem że znajdę niańkę dla Juniora :-) ) Zazwyczaj też w niedziele upalamy po bezdrożach. Jak by co pisz na PW
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: terenowiecc »

Aruś pisze:Wiec tak jak tylko dostane robote :P Nazbieram na paliwo i kupie oponke enduro bo mam zjechaną a jak po piasku itp. to ani frajdy nie bedzie a kostki nie zaloze bo jak juz do Ciebie dojade to jej nie bedzie :lol:
Wpadne z dziewczyną :) tylko musialbys mi pole udostepnic co sie z namiotem rozloze :)
Jasne, zapraszam :browar:
sadek pisze:Terenowiec o której startujecie ? Gdzie zbiórka ? Jak sie uda to w niedziele może dołączymy (pod warunkiem że znajdę niańkę dla Juniora :-) ) Zazwyczaj też w niedziele upalamy po bezdrożach. Jak by co pisz na PW
Sadek zrobię rozeznanie co do planów na niedzielę i dam znać :mrgreen:
Adampio
Lubiący błoto
Posty: 33
Rejestracja: 21 kwie 2012, 23:07

Re: Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: Adampio »

Czy około 17 czerwca też będziecie upalać? Bo będę wtedy w okolicy przejazdem automobilem :browar:
gwardia
Po kostki w błocie
Posty: 244
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:44
Motocykl: nie mam motocykla...
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: gwardia »

Wrzućcie jakies foty.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: terenowiecc »

Adampio pisze:Czy około 17 czerwca też będziecie upalać? Bo będę wtedy w okolicy przejazdem automobilem :browar:
Jak będziesz jechał w nasze strony to daj znać wcześniej na PW, ustawimy się i pogadamy chociaż chwilę :browar:

gwardia pisze:Wrzućcie jakies foty.
Jak wyjdzie jakaś większa ustawka w weekend to i fotki będą :mrgreen:

Sadek dasz radę w najbliższą niedzielę? Wybieram się na Niemienice z zamiarem eksploracji tamtejszych terenów ale trasa jak najbardziej do dogadania i możemy coś ustalić wspólnie.
Co do godziny to na 12 bym mógł być w miejscu, które trzeba ustalić :biker:
sadek
Po kostki w błocie
Posty: 113
Rejestracja: 24 lut 2010, 08:23
Motocykl: TT 600S
Lokalizacja: lks

Re: Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: sadek »

Jeszcze nie wiem na 100 jak będzie z niedzielą w sobotę się wyjaśni. Co do godziny to zazwyczaj wyjeżdżamy ok 9 - 10.
Dasz mi znać (pw) o której i gdzie dokładnie będziesz w krasnym i sie ustawimy, o ile w ogóle będę jeździł :-)
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Krasnystaw - niedzielne upalania

Post autor: terenowiecc »

Daj znać wcześniej czy będziesz miał czas na orkę. Jak tak to postaram się być jak najwcześniej ale zapewne będzie to 11:30-12 koło MOSIRu i lecimy na Niemienice.
Ewentualnie jak planujecie inną trasę to mogę dojechać w dowolnie wyznaczone miejsce :mrgreen:
ODPOWIEDZ