XT 600 43f

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

Dziś padł kolejny trip, Dom -> Żłobnica -> Bełchatów -> Pustynia Błędowska -> Częstochowa -> Dom, reasumując ~400km, 8h jazdy, jestem padnięty, ale szczęśliwy :)
kilka zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: XT 600 43f

Post autor: glina »

I to jest przygoda. Ekstra !
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: XT 600 43f

Post autor: Gacek »

Wreszcie na tym twoim cacku widać krztynę brudu :confetti: .Wiecznie sprawiał na mnie ten twój sprzęt wrażenie odpicowanego do fot a tu proszę taka niespodzianka 8-).
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

Gacek pisze:Wreszcie na tym twoim cacku widać krztynę brudu :confetti: .Wiecznie sprawiał na mnie ten twój sprzęt wrażenie odpicowanego do fot a tu proszę taka niespodzianka 8-).
On cały czas taki sam, kwestia może perspektywy, odległości, no nie wiem :) a wodę to widział podczas deszczu z tym, że teraz ciągle prawie jeździmy po asfalcie bo wygodniej, dlatego też zmieniłem opony bo kostki zeszłyby mi w mgnieniu oka :shock:
glina pisze:I to jest przygoda. Ekstra !
dopiero się rozkręcamy :D żałuję tylko że wyjechaliśmy po 14 bo czas nas gonił, a takto padło by pewnie coś jeszcze :)
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

A więc była chwila wolnego czasu, więc trzeba było się czymś zająć by się nie zanudzić, padło na narzędziówkę, która nie jest jeszcze skończona bo myślę jak rozwiązać problem zamykania :niewiem: koszt całe 15 zł :shock: :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

Mnóstwo czasu, więc z nudów postanowiłem się czymś zająć, padło na kratkę na lampę i wziąłem się w końcu za te prostokątne kierunkowskazy :facepalm: Przód w końcu jakoś przyzwoicie wygląda :)
Obrazek
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
fryzjer

Re: XT 600 43f

Post autor: fryzjer »

Tak kratka to zajebisty dodatek.Ja zrobiłem z kawałka siatki tuningowej od grilla samochodowego.Ale nie bawiłem się w mocowanie jej do czaszy.Tylko pozaginałem pod kątem prostym krawędzie i wepchnąłem między reflektor a czaszę.Jak kilka lat temu motocykl zaliczył porządną :gleba: ,to bardzo dużo elementów ucierpiało,włącznie z przednią czaszą.A ta siateczka,pogięła się ale ochroniła reflektor przed zbiciem.
Zresztą,jest to jedyna ochrona przed potencjalnymi kamieniami z pod kół samochodów ;)

Ładnie wyszła Ci ta kratka :goodjob: .Robiłeś ją od podstaw,czy raczej zaadoptowałeś od czegoś już istniejącego.
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

fryzjer pisze: Ładnie wyszła Ci ta kratka :goodjob: .Robiłeś ją od podstaw,czy raczej zaadoptowałeś od czegoś już istniejącego.
Robiłem od podstaw. Siatkę miałem od brata bo mu została jak robił taką samą do swojego biga, a kupił ją w jakimś sklepie, normalna siatka jak do ogrodzenia, a znowu za drobna nie może być by przepuszczała światło, a jednocześnie zatrzymywała kamienie, więc ta myślę, że spisze się idealnie, czas zweryfikuje :D, dookoła leci drut 6 (najlepiej jakby był 5, ale nie ma :cry: ) i mocowanie mam z blachy aluminiowej 2mm pozaginane i dopasowane jak ma być, pomalowane wszystko sprayem i o :) Ja miałem koncepcję, a sam i tak bym jej nie zrobił bo nie jestem spawaczem ani nie mam spawarki by to pospawać, więc najdrożej wyniosło mnie spawanie, a materiały to tam groszowe sprawy :) To akurat druga bo pierwsza wyszła mi za duża no ale cóż, człowiek uczy się na błędach...
fryzjer pisze:Tak kratka to zajebisty dodatek.Ja zrobiłem z kawałka siatki tuningowej od grilla samochodowego.Ale nie bawiłem się w mocowanie jej do czaszy.Tylko pozaginałem pod kątem prostym krawędzie i wepchnąłem między reflektor a czaszę.
Jednak jak jest przykręcone to jest no i wiadomo, pewniejsze :)
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: XT 600 43f

Post autor: Gacek »

Fryzjer - niezły misiek z ciebie :) "kamienie spod kół samochodów" jak byś poleciał za wściekłym wyczynem na kamienistym terenie to ciekawy jestem co byś stwierdził ? ;) .
k3nd - fajnie sobie poradziłeś z tym patentem 8-) tyle ze na ile kumam z twoich przekazów u ciebie sama piaskownica .
Z tego co zauważyłem oponki nawet ostatnio " przeblekłes" na jakieś enduro .
Sprawdza ci się ta kratka praktycznie :?: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

Gacek pisze:k3nd - fajnie sobie poradziłeś z tym patentem 8-) tyle ze na ile kumam z twoich przekazów u ciebie sama piaskownica .
Z tego co zauważyłem oponki nawet ostatnio " przeblekłes" na jakieś enduro .
Sprawdza ci się ta kratka praktycznie :?: .
Jeżdżę teraz różnie, bardziej asfalt, szutry itp. te opony w piasku się nie sprawdzają, nie ma opcji, kopie się, ale za to na asfalcie poezja, a jak lecimy na kilka motocykli i szutrami bo tak też bywa to lepiej jest mieć jak nie, przezorny zawsze ubezpieczony :) tańszy koszt niż wymiana lampy w razie W no i + do designu. Z resztą nie przeszkadza to w żaden sposób normalnemu użytkowaniu, a że miałem więcej czasu i było nudno to zrobiłem no i jest :)
Gacek pisze:Fryzjer - niezły misiek z ciebie :) "kamienie spod kół samochodów" jak byś poleciał za wściekłym wyczynem na kamienistym terenie to ciekawy jestem co byś stwierdził ? ;) .
Spod kół samochodów też przecież lecą kamyczki, ile razy komuś pękła szyba podczas mijania się aut, podobnie może być i tutaj, nigdy nie wiadomo co dokładnie znajduje się na drodze tymbardziej podczas jazdy :(
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
ODPOWIEDZ