TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Pokaż innym swój motocykl!
Awatar użytkownika
Cirus
Lubiący błoto
Posty: 56
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:39
Motocykl: Ttr 600
Lokalizacja: Biała Podl.

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Cirus »

z dzisiejszego orania :) kumpel miał glebe przeleciał kiere i pogiał zawieszenie później graniczna chciała nam wrzucić po 500 za wjazd na teren zamknięty dla ruchu a poza tym spoko :D

Obrazek
East Side Moto - Mechanika motocyklowa Biała Podlaska woj. Lubelskie
Krzsiek
Po ośki w błocie
Posty: 522
Rejestracja: 16 kwie 2010, 09:46
Motocykl: TT600R 5CH
Lokalizacja: Warszawa

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Krzsiek »

Ruch i rekreacja, fajnie :)
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Gacek »

Witam
kolego na dzień dobry obróć sobie oponkę - bo wg moich odczuć to kierunkowy bieżnik (moze bedzie lepiej ) kolektor od tt jest delikatnie krótszy ze wzgl na inną budowę końcówki wydechu .
Ładnie się wizualnie prezentuje twój sprzęcik na fotkach nie pozostaje nic innego jak życzyć ci aby się podobnie sprawował w eksploatacji ;) .
Pozdrawiam .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Cirus
Lubiący błoto
Posty: 56
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:39
Motocykl: Ttr 600
Lokalizacja: Biała Podl.

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Cirus »

Dzieki za info ale opona idzie na smietnik przy najblizszej okazji bo nie ma nic wspolnego z błotem dlatego nie bede kombinował :)

A zapytalem o wydech bo jestem na etapie zakupu arrowa ktory siedzial wczesniej w tt i wizualnie doloty sa niemal identyczne,no ale jak juz bede mial go w lapach to bede kombinowal :)
East Side Moto - Mechanika motocyklowa Biała Podlaska woj. Lubelskie
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Gacek »

Cirus pisze:Dzieki za info ale opona idzie na smietnik przy najblizszej okazji bo nie ma nic wspolnego z błotem dlatego nie bede kombinował :)

A zapytalem o wydech bo jestem na etapie zakupu arrowa ktory siedzial wczesniej w tt i wizualnie doloty sa niemal identyczne,no ale jak juz bede mial go w lapach to bede kombinowal :)
Do kolektora z ttr wszystko ci podejdzie on jest delikatnie wydłużony w stosunku do xt tt rury na wylocie do łaczenia mają delikatnie większą średnicę .
Co do latania po błocie jak nie znajdziesz adekwatnej opony która zadowoli twoje ego to albo przełkniesz temat albo wyskoczysz z sprzeta - niestety to moto hula z innym momentem obrotowym wiec jak ganiałeś na wyczynach to zauważysz ze łapie slajda na kołe dużo niżej niż nakazywały by max moc :) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Cirus
Lubiący błoto
Posty: 56
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:39
Motocykl: Ttr 600
Lokalizacja: Biała Podl.

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Cirus »

Ta opona ktora teraz mam jest bardziej na szutry i twardy teren a w takim rzadko jezdze, takze wyladuje pewnie jakis mitas c02 i wiem ze lepiej juz nie bedzie, a moment jest spoko i mozna sie szybko przyzwyczaic do slajdow od niechcenia albo o przypdkowym wstawaniu na kolo :) dzieki za info o wydechu jak uda mi sie go upchac to dam info co wyszlo.
East Side Moto - Mechanika motocyklowa Biała Podlaska woj. Lubelskie
Awatar użytkownika
Cirus
Lubiący błoto
Posty: 56
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:39
Motocykl: Ttr 600
Lokalizacja: Biała Podl.

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Cirus »

paczki doszły poskładłem do kupy wszystko i takoo to wygląda, wydech arrow dakar to taka poezja że orkiestra wymięka :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
East Side Moto - Mechanika motocyklowa Biała Podlaska woj. Lubelskie
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: k3nd »

skad wziales ta opaske do arrowa? bo mam taki sam komin ale od 3tb i mocowanie nie podchodzi do 43f i mysle jaki patent zastosowac
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
Cirus
Lubiący błoto
Posty: 56
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:39
Motocykl: Ttr 600
Lokalizacja: Biała Podl.

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Cirus »

Całe 15 zł mnie kosztowala w sklepie z'czesciami moto, uniwersalna obejma, troche sie skrocilo troche przyszlifowało i jest ok. Co do samego komina oprocz tego ze pasuje srednica dolotu to poza tym nic nie pasuje, inne giecie inne mocowania i troche trzeba przykombinowac zeby go zalozyc ale warto 8-)
East Side Moto - Mechanika motocyklowa Biała Podlaska woj. Lubelskie
Romualdo
Lubiący błoto
Posty: 26
Rejestracja: 25 kwie 2016, 21:03
Motocykl: Yamaha TT600R
Lokalizacja: Kielce

Re: TTR 600 Belgarda 2001 by Cirus

Post autor: Romualdo »

Sprzet prawie jak moj ;) Malowanie mialem identyczne tylko ze z czerwonego na oslonach zrobil sie wyblakniety rozowy wiec prysnalem na czarno.
Jak te neopreny sie sprawdzaja bo kraza rozne opinie? Zawieszenie mam po serwisie i chcialbym jak najdluzej je w dobrym stanie utrzymac i myslalem nad kupnem takiej dodatkowej ochrony.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ