Crf450x

Pokaż innym swój motocykl!
kubas9311
Po kostki w błocie
Posty: 201
Rejestracja: 12 cze 2014, 21:09
Motocykl: yamaha ttr600

Crf450x

Post autor: kubas9311 »

Wiem, że nie to forum ale może mnie nie wygonicie;D
Siemanko, w końcu znalazłem czas, żeby pochwalić się nowym nabytkiem. Od ponad miesiąca jestem posiadaczem crf450x, motocykl wyposażony jest w parę fajnych dodatków takich jak akcesoryjna alu płyta pod silnik, licznik acewella, wentylator na chłodnicy, wydech sharka. Motocykl jest na przelocie, ma zrobiony airbox mod, zmieniona iglica i dysze. Aktualnie na przełożeniach 13/45 i vmaxie troszkę ponad 150km/h idzie na 5biegu z gazu +szarpniecie na koło. Z 3 bez szarpania. Z rzeczy jakie chciałem zrobić to lusterka składane, nowa podstawa pod licznik bo poprzednia była beznadziejna, kierunki(tył wbudowane w lampę), podnóżki dla pasażera, wymiana łożysk główki ramy oraz tylnego koła, uporządkowanie elektryki i montarz stacyjki, regulacja gaźnika, oczywiście zmiana oleji itp. Wszystko zostało zrobione i moto jeździ jak trzeba:d
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Michaels19
Po kostki w błocie
Posty: 188
Rejestracja: 18 maja 2014, 07:41
Motocykl: ttr 600

Re: Crf450x

Post autor: Michaels19 »

coś nie tak z fotami za duze i nic nie widać , i co zmiana na lepsze ??? nie szkoda ttr
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Crf450x

Post autor: glina »

Dodawajcie te zdjęcia jako załączniki. Kubas, kasa na remont odłożona ? :P
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Crf450x

Post autor: Pawlo »

glina pisze:Dodawajcie te zdjęcia jako załączniki.
Wystarczy dodać zdjęcie komendą [rimg] zamiast [img] i wszystko śmiga ;) Fotki już poprawiłem. Gratuluję nabytku! 8-)
Obrazek
kubas9311
Po kostki w błocie
Posty: 201
Rejestracja: 12 cze 2014, 21:09
Motocykl: yamaha ttr600

Re: Crf450x

Post autor: kubas9311 »

Dużo się naczytałem i z tymi remontami nie ma tragedii:) Ttrke miałem drugi sezon i też musiałem robić remont góry. Remonty w podobnych pieniądzach, części jest od groma... Tak jak np. plastiki do ttr tylko serwis tak tutaj od koloru do wyboru, tak samo jest ze wszystkimi innymi częściami typu ślizg łańcucha(60zł bodajże) gdzie w ttr coś ponad 200...
Jest to wersja X, dla jazdy w zawodach serwisówka przewiduje remonty praktycznie tak jak w wersji R, ale już do jazdy amatorskiej olej co 1kkm, o tłoku nic nie piszą. Czytałem, że jak zaczyna brać olej. Zawory kontrolowalem już 3razy z nudów , wszystko w normie. Zrobiłem 1kkm od kupna, spalanie srednio 5l także bajka. Pali na dotyk(guziczek):D Na lato zajrzę pod cylek i jest plan smki dokupić:)
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Crf450x

Post autor: Gacek »

Spoko :) fajna optycznie sztuka :) - jak bym nie wrzucił swojego szczerego komentarza to bym chyba umarł :P .
Ta końcówka wydechu wystająca sporo optycznie po za obrys w moim wizualnym odbiorze powinna nosić dodatek ...po za swoją nazwą rekin dodatkowo "na jaja".
kubas9311 myślę ze czujesz mnie , wiec się nie pogniewasz ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Romualdo
Lubiący błoto
Posty: 26
Rejestracja: 25 kwie 2016, 21:03
Motocykl: Yamaha TT600R
Lokalizacja: Kielce

Re: Crf450x

Post autor: Romualdo »

Czesc. Ostra maszyna! Zastanawia mnie fakt zamontowania podnozkow dla pasazera (badz pasazerki). Ja przy zakupie swojego moto czesciowo tym sie kierowalem ze nie jest to wersja dla singli mimo ze przed zakupem myslalem ze ttr-ka nie ma podnozkow. Jak sie zdecydowalem to po zakupie moja druga polowa po kilku wycieczkach stwierdzila ze kanapa jest dla niej za twarda a podnozki za wysoko. Mysle ze na crf-ie bedzie jeszcze gorzej dla "plecaczka" a i rama moze to odczuc w negatywny sposob.
kubas9311
Po kostki w błocie
Posty: 201
Rejestracja: 12 cze 2014, 21:09
Motocykl: yamaha ttr600

Re: Crf450x

Post autor: kubas9311 »

Wiadomo nie jeździ się tym we dwójkę na długie wycieczki, a raczej w koło komina i to też niezbyt często:) Rama wygląda na dość mocną, także będę obserwował ją ale raczej jestem spokojny:)
kubas9311
Po kostki w błocie
Posty: 201
Rejestracja: 12 cze 2014, 21:09
Motocykl: yamaha ttr600

Re: Crf450x

Post autor: kubas9311 »

coś nowego
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_aSO8MHZXQ4[/youtube]
Zmyler
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 25 kwie 2014, 14:49
Motocykl: LC4620SC+EXC525+GSF1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Crf450x

Post autor: Zmyler »

Kubas fajne moto i fajny filmik ukazujący prawdziwe zastosowanie tego motocykla. I nieźle Ci idzie .Ale podnóżki pasażera do niego to jak ....... (Gacek trafnie to na pewno określi :lol: ).
ODPOWIEDZ