Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mateooo
Lubiący błoto
Posty: 62
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:57
Motocykl: Yamaha TT 600S

Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: Mateooo »

Witam. Z racji tego że jest taki dział do "chwalenia" się swoimi bestiami to i ja zaprezętuje moją :D
Jest to Yamaha TT 600 S przerobiona "delikatnie" na SM koła jakie w niej są to 17" Tłumik to Exhaust Silencer Hurric SP
Zmienione kierunkowskazy na trójkąty :D Co tu więcej pisać sami zobaczcie i napiszcie swoją opinie :D
I jak można to proszę jeślij ktoś by miał jakieś porady co bym mógł ewentualnie dodać, zmienić :P Oraz przy okazji pytanko orientuje się ktoś jakie są orginalne zębatki ? Mam w tej chwili Tył 43, przód 14
Pozdrawiam
Link jak moto chodzi na tłumiku : https://www.youtube.com/watch?v=XA0G-AF ... e=youtu.be

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek
kempes
Lubiący błoto
Posty: 34
Rejestracja: 16 paź 2016, 15:10
Motocykl: sv 650

Re: Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: kempes »

Wydaje mi się, że kojarzę te moto z aukcji allegro/olx gdy jesienią szukałem moto dla siebie.
Bardzo ładny egzemplarz :goodjob: Ja pomyślałbym nad jakimś fajnym obszyciem kanapy i innymi lusterkami.
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: glina »

Z tego co kojarzę poprzedni właściciel też był tu na forum. Fajny sprzęt. Wg rozpisek oryginalne przełożenia dla TTS to 45/15
Awatar użytkownika
Mateooo
Lubiący błoto
Posty: 62
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:57
Motocykl: Yamaha TT 600S

Re: Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: Mateooo »

Kojarzyć moto możecie oczywiście z popularnej strony z ogłoszeniami ponieważ zakupiłem moto niedawno :D Jeszcze wszystko wyjdzie w praniu na wiosnę :P Jak na razie muszę jakoś wyczyścic przełącznik kierunkowskazów bo strasznie ciężko chodzi, oczywiscie wymiana oleju wraz z filtrem, jakaś nowa świeca z przewodem no po prostu jak na razie takie eksploatacyjne sprawy i drobne poprawki :D
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: k3nd »

KamilTT600 to było jego moto, stała bodajże na olx w Sandomierzu :) w którymś temacie ją opisywał, nawet gdzieś film był :)
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
KamilTT600
Czyścioch
Posty: 18
Rejestracja: 07 wrz 2015, 18:40
Motocykl: Kawasaki Z750
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: KamilTT600 »

Witam witam :)
No fajnie ze sie pokazaleś szkoda ze nie aktualne zdjecia tylko te co ja robilem jeszcze :D Ciekawi mnie jak moto sie sprawuje i co zmienisz :)
Pozdrawiam
Ja zasiadlem teraz na :
Obrazek
Awatar użytkownika
Mateooo
Lubiący błoto
Posty: 62
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:57
Motocykl: Yamaha TT 600S

Re: Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: Mateooo »

Powiem szczerze, że nie sądziłem że "świat" taki mały jest hehehe :D No na jakies ogarnięte foty pogoda jeszcze nie pozwala ale niebawem myślę że się pojawią :P Jakieś plany już mam co do moto ale jeszcze wszystko czas pokaże :D Myślę jak na razie może o jakiejś kozackiej okleinie ale z tym ciężko troche ;/ Myślę wsadzić jakąś większy tarcze na przód, i już powolutku robią się tłumiki (będzie podwójny) Ale tak jak pisałem czekam na pogodę.
Hymmm co to za moto KamilTT600 ? na zdj wygląda kozacko :D Ogólnie fajnie że takie spotkanie na forum wyszło. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: Pawlo »

Sprzęt znany ;) :arrow: viewtopic.php?f=25&t=4745
Pochwal się jak ogarniesz kominy, ale pamiętaj, że tam jest spory skok zawieszenia i praktycznie po lekkim wyskoku koło idzie mocno w górę. U mnie lekko przyciera opona na kołach enduro i SM, także nie wiem jak zmieścisz lewy wydech, bo tam jest jeszcze mniej miejsca przez mniejszą owiewkę.
Obrazek
mikestep
Czyścioch
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2017, 20:02
Motocykl: Yamaha TT 600 Belgarda 2001
Lokalizacja: Płock

Re: Moja TT 600 S SuperMoto ;)

Post autor: mikestep »

Hej
Słuchajcie a pomożecie z tą zmianą na super moto?
Zaczynam jeździć na swojej TT600 Belgarda i poszukuje kółek supermoto.
Jakie koła pasują do tego modelu?
jakie modyfikacje trzeba wprowadzić?

Będę wdzięczny za pomoc :)
ODPOWIEDZ