Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Pokaż innym swój motocykl!
fryzjer

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: fryzjer »

hondzior pisze:Podrzucam wymiary dla fryzjera. Zjechałem do cisnienia z przodu na 1bar jest sporo bardziej elastyczna to fakt. A to poglądowe foto i wymiary wysokości mierzone w garażu moto wyprostowane. Przód oczywiście :happy: 68,5cm
Pozdro.
11 wymxt.jpg

No w końcu mój 2KF , stanął na własnych kołach :D ,więc wykonałem pomiary które zapodałeś.
W niektórych punktach,między Twoim a moim 2KF jest dosłownie przepaść.Nie bardzo rozumiem jedną kwestię.Jeżeli w Twoim 2KF wymiar od gleby do ramy,pod siedzeniem jest praktycznie taki jak u mnie.W sumie u mnie jest nawet o 1cm moto w tym punkcie wyższy :D .To jakim cudem kanapa jest u Ciebie na wysokości 110cm!!!!,A u mnie na wysokości 90cm.To aż 30cm. :shock:
Podobnie z wysokością tyłu w rejonie zadupka.U ciebie w tym punkcie moto jest wyższe aż o 25cm. :shock: .
Co do przodu,to raczej się pomyliłeś,Zamiast 68,5,masz zapewne 98,5cm.To i tak więcej o 4,5cm,niż w moim motku.
********
Dla Gacka.
We wcześniejszym poście napisałeś,że brakuje ci wymiaru prześwitu w 2KF hondziora.
Jeśli Cię to interesuje,to w moim 2KF,raczej wszystko jest oryginalne bez przeróbek wynosi on:
1) Od gleby do tej osłony z rurek pod silnikiem, od ziemi 29cm
2) Od gleby do silnika w rejonie tylnego mocowania do ramy 31,5cm
Awatar użytkownika
hondzior
Po kostki w błocie
Posty: 110
Rejestracja: 07 sie 2015, 19:16
Motocykl: yamaha xt600 2KF
Lokalizacja: Mordor

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: hondzior »

No jutro będę u siebie i jeszcze raz to pomierzę bo nie wiem co w mojej jest tak pomodzone, ze jest taka koza.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: Gacek »

Panowie
z ciekawości zapytam (nie miałem w łapkach przedniego zawiasu z 2kf) w goleni znajduje się otwór którym mozna spuscić oliwę przy bezinwazyjnej opcji jej wymiany .Z zdjęć które zamieściliście trudno wyłapać ten element :roll: .Jestem ciekawy jak to wyglada w 2kf ?.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
fryzjer

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: fryzjer »

Tak.W dolnej części goleni z boku z prawej strony,znajduje się otwór spustowy.Bodajże na M 4,lub M 3.Nie wiem nie pamiętam dokładnie.A co.Takiego otworu nie ma w 3TB??
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: Gacek »

Fryzjer -otwór w 3tb istnieje mnie interesuje w jakim miejscu lagi 2kf on się znajduje ? po prostu fotki są o małej rozdzielczości i ich nie widać .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
fryzjer

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: fryzjer »

Gacek pisze:Fryzjer -otwór w 3tb istnieje mnie interesuje w jakim miejscu lagi 2kf on się znajduje ? po prostu fotki są o małej rozdzielczości i ich nie widać .
Awatar użytkownika
hondzior
Po kostki w błocie
Posty: 110
Rejestracja: 07 sie 2015, 19:16
Motocykl: yamaha xt600 2KF
Lokalizacja: Mordor

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: hondzior »

Ale jaja nie wiem jak ja to mieżyłem Ale chyba byłem po paru piwach i coś tu poknociłem. Bo dzisiaj z drewnianą metrówką wszystko wyszło jak u fryzjera. Więc wszystko jest jak należy. Sorry za wprowadzenie w błąd a już mnie ogariała :panika:
fryzjer

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: fryzjer »

A już łapałem kompleksy ,że mój 2KF przy Twoim, to jakiś jamnik :lol:
Awatar użytkownika
hondzior
Po kostki w błocie
Posty: 110
Rejestracja: 07 sie 2015, 19:16
Motocykl: yamaha xt600 2KF
Lokalizacja: Mordor

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: hondzior »

No i nowy rarytasik do mojej bestia. Żeby jej się lepiej oddychało. No i efekt jest odczuwalny w oddechu. Płynność i wyrywanie do przodu jak bym od nowa ujerzdzal dzikiego mustanga. Wydech to Carbon Can Co, angielskiej firmy dedykowany do XT600
8856341_Screenshot_20170715-200238.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
hondzior
Po kostki w błocie
Posty: 110
Rejestracja: 07 sie 2015, 19:16
Motocykl: yamaha xt600 2KF
Lokalizacja: Mordor

Re: Yamaha XT600 2KF Projekt Military

Post autor: hondzior »

A tu już w swoim żywiole. Jeszcze trzeba go ładnie dopasować do lini motocykla. Tak na szybko montowany bo nie mogłem się doczekać :happy: :confetti:
wydech las.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ