TTR 600 By Kamil

Pokaż innym swój motocykl!
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TTR 600 By Kamil

Post autor: Gacek »

Jak sie juz zdecydujesz aby rozładować adrenalinę w taki sposób - to woź blachę w plecak lub zasłoń jak cię dybną "pały " to tłumacz się ze odpadłła albo cos malowałeś i zasłoniłęś :lol: .
Zawsze lepiej stracić 50 zerta niż papier ,ludziom gen przeszkadza wszystko czego sami nie są w stanie robić :P .
Wystarczy ze polecisz na tylnym kole jakiś odcinek i kmioty jadące przeciwległym pasem (oddzielonym pasem zieleni )stukają się po głowie :P .
Najlepeij z dala od ludzi ich wzroku ,emocji - stresów jakie w sobie noszą - dlatego enduro nadal jest namiastką wolnosci jak dla mnie :D .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Cirus
Lubiący błoto
Posty: 56
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:39
Motocykl: Ttr 600
Lokalizacja: Biała Podl.

Re: TTR 600 By Kamil

Post autor: Cirus »

Co za maskara mu sie działa że już praktycznie cały silnik robiony? Czy poprzednik latał bez oleju?
East Side Moto - Mechanika motocyklowa Biała Podlaska woj. Lubelskie
Awatar użytkownika
kamil2309
Lubiący błoto
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:51
Motocykl: TTR600
Lokalizacja: ZGR

Re: TTR 600 By Kamil

Post autor: kamil2309 »

Wszystko na to wskazywało, że była przytarta i poza tym smok oleju był tak zanieczyszczony, że dzięki bogu rozebrałem silnik i wszystko ogarnąłem. Mam teraz nadzieje, że długo polatam bo skrzynia była w bardzo dobrym stanie a worek pieniędzy już wpakowałem hehe

a poza tym ma już swoje lata i jeszcze ktoś na tym mógł by jeździć, gdyby nie ten smok oleju, ale jestem trochę pedantyczny :D i denerwowało mnie cykanie korbowodu, i wszystko lubię mieć zapięte na ostatni guzik
Awatar użytkownika
kamil2309
Lubiący błoto
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:51
Motocykl: TTR600
Lokalizacja: ZGR

Re: TTR 600 By Kamil

Post autor: kamil2309 »

Obrazek

Obrazek

TTr-ka ma się dobrze :)
ODPOWIEDZ