takie tam xt tenere

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
MarcinM
Lubiący błoto
Posty: 58
Rejestracja: 04 lis 2018, 10:52
Motocykl: Xt600 34l
Lokalizacja: głogów-polkowice-okolice

takie tam xt tenere

Post autor: MarcinM »

xt22.jpg
xt11.jpg
moto kupione za 1400 zeta z francji włożone jakieś 1000zeta plus mnóstwo pracy teraz tylko rejestracja i jazda
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
coobah
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 11 cze 2018, 17:44
Motocykl: Pokrak
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: takie tam xt tenere

Post autor: coobah »

Zajebiste camo. Jak je zrobiles?

Wrzucilbym jeszcze tylko jakies detale na bak i boczek. nie wiem, logosy, albo cos.
MarcinM
Lubiący błoto
Posty: 58
Rejestracja: 04 lis 2018, 10:52
Motocykl: Xt600 34l
Lokalizacja: głogów-polkowice-okolice

Re: takie tam xt tenere

Post autor: MarcinM »

najpierw miała być folia termo. ale efekt był taki sobie-folia żle się przyklejała i naciągała -szkoda nerwów i kasy{przestrzegam} więc padło na kamo malowane,bardzo pomocne youtube pod hasłem -camo rifle,gun tam iest pokazane wszystko a farby to spray motip camuflage puszka 400ml ok 25 zł mi poszły 4szt -2szt piaskowe jako tło i po 1 szt brąz i zielony, jako ciekawostka głównymi narzędziami i jedynymi były gałązki tui i taśma malarska żółta-no właśnie czegoś mi tu jeszcze brakuje ale to musi przyjść samo-najlepiej przy pomocy "wody życia"lub "zupy chmielowej" obowiązkowo spożywanych w garażowni :browar:
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: takie tam xt tenere

Post autor: Pawlo »

Szczerze myślałem, że to hydrografika. Spoko wyszło jak na malowanie. Plus za przednie zawieszenie ;) Tył też zmieniony?
Obrazek
MarcinM
Lubiący błoto
Posty: 58
Rejestracja: 04 lis 2018, 10:52
Motocykl: Xt600 34l
Lokalizacja: głogów-polkowice-okolice

Re: takie tam xt tenere

Post autor: MarcinM »

przód to usd 43mm ale nie wiem dokładnie od czego-kx lub cr- a tył to regulowany ohlins dość sztywny,ciekawe ale z tymi zawiechami go kupiłem i robią robotę
Louis
Czyścioch
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:05

Re: takie tam xt tenere

Post autor: Louis »

Dałbym jeszcze na lagi harmonijki lub neopreny. Optycznie to je pogrubi, moto stanie się bardziej zwarte no i mniej błyszczącego metalu co bardziej pasuje do militarnego klimatu.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: takie tam xt tenere

Post autor: Pawlo »

Louis pisze:Dałbym jeszcze na lagi harmonijki lub neopreny. Optycznie to je pogrubi, moto stanie się bardziej zwarte no i mniej błyszczącego metalu co bardziej pasuje do militarnego klimatu.
Kolega chyba nie dopatrzył, że przednie zawieszenie to tzw. upside-down, a harmonijki w tym przypadku to już w ogóle pasowałyby jak świni siodło 8-)
Obrazek
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: takie tam xt tenere

Post autor: glina »

U siebie w upside-down miałem krótkie skarpety acerbisa. Skutecznie łapały syf i przedłużały żywotność uszczelniaczy. Moim zdaniem warto :)
MarcinM
Lubiący błoto
Posty: 58
Rejestracja: 04 lis 2018, 10:52
Motocykl: Xt600 34l
Lokalizacja: głogów-polkowice-okolice

Re: takie tam xt tenere

Post autor: MarcinM »

zawsze bardzo podobały mi się widelce usd a założenie skarpet spowoduje ,że będą przypominały zwykły zawias więc raczej nie, poza tym na przód poszła nowa opona wcześniej na tył też i jeszcze rejestracja,przegląd i ubezpieczenie plus jakiś garnek enduro,gogle,rękawice i kapcie -więc trochę cienko z kasą -wolę kupić wachę i polatać troszkę-na razie z modów w moto to jeszcze tylko jak kolega coobah zauważył jakiś motyw na na cammo
ODPOWIEDZ