Yamaha TTR 600

Pokaż innym swój motocykl!
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

Witam wrzucam kilka fotek mojego moto ,czesci które wymieniłem klucza którym dokręcałem kosz sprzegłowy ze starych przekładek i zdjecia mz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

Częsći
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

Klucz i nowy łańcuch
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

MZ
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
wali0000
Lubiący błoto
Posty: 57
Rejestracja: 12 kwie 2014, 17:57

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: wali0000 »

Fajne sprzęty a za klucz ja dałem 60zł, gdzie zamawiałeś orginał części???

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Gacek »

Jak ci łazi ta ttr na wydechu z xt ?- zapewne już z takim przeszczepem zakupiłeś :?: .
Co do produkcji NRD IFA uwielbiałem tą markę w tamtych czasach super sprzęty 8-)simson 50 e ts 250 na etz 250 skończyłem wszystkie zostały "skrojone " przez anonimowych miłośników - fanów motoryzacji : :P .
Mieszkamy przysłowiowy rzut beretem od siebie to jak bóg da zdrowie to zapewne się spotkamy kiedyś
pozdrawiam :browar:
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
wali0000
Lubiący błoto
Posty: 57
Rejestracja: 12 kwie 2014, 17:57

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: wali0000 »

251 to były czasy, ja miałem taką i właśmie poszła w okolice Dombrowy Tarnowskiej kilka lat temuObrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

Kto miał albo ma MZ 250 , 251ten wie że dźwięku tego silnika podczas jazdy nie można porównać do żadnego innego .Części Wali0000 zamawiał mi Artur z Tarnowa poniżej link jego sklepu .A klucz dorabiałem na szybko bo trzeba czymś przytrzymać środek kosza przy dokręcaniu spisał się ale 60 dych to spoko cena i jak ktoś się zabiera za wymianę tarcz i ściąga cały kosz jak ja robiłem i bo wymieniałem łożysko to warto kupić nie zginie albo taka samoróbka jak moja :D
http://www.moto-art.com.pl
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

Gacek z takim tłumikiem kupiłem .Powiem tak wkręca się na nim dobrze nic go nie dławi ma wywalone ostatnie sito bo było przepalone i brzeczało a po wywaleniu wyglądało to jak ta wkładka do Simsona jak rozpołowisz tłumik .Nie regulowałem gaźnika po tym zabiegu nic się nie dzieje głos się zrobił bardziej basowy ogólnie myślę nad przelotem bo ten swoje waży a ten silnik ma potencjał do fajnego brzmienia a sugeruje się filmami na YouTube i widzę że dużo ma tłumik Leo Vice . Yamaszke cały czas poznaje i dostrzegam coraz więcej zamienników :lol: mianowicie :nie ma oryginalnego tylnego amortyzatora ,zadupek jest oskalpowany :lol: nie ma tego dolnego ślizgu który jest koło zębatki koła parę śrubek jest innych ogólnie Moto swoje przeżyło i widziało u mnie będzie przeżywać spokojna starość :biker: a te zeczy nie przeszkadzają mi w tym do czego jest mi potrzebny czyli wypad do lasu czy do rodzinnego domu przez drogi szutrowe i pola czasem gdzieś wypadniemy z kumplami we trójkę moja TTR i dwa Raptory 700 nic wyczynowego turystycznie 8-) .Podsumowując Moto spoko można wszędzie wjechać daje dużo możliwości i dla mnie przy wzroście 189 i wadze 106kg też ok .
Awatar użytkownika
coobah
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 11 cze 2018, 17:44
Motocykl: Pokrak
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: coobah »

Ladna TTR-a.

Patent z kluczem druciarstwo jak cholera... Zajebiste druciarstwo. Gratki! Uwielbiam taka kreatywnosc i gdyby nie to, ze mam klucz, to bym pomysl kopiowal z marszu... Oczywiscie po uprzenim zapytaniu o uzyczenie praw autorskich na wlasny uzytek ;)
ODPOWIEDZ