Yamaha TTR 600

Pokaż innym swój motocykl!
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

coobah pisze:Ladna TTR-a.

Patent z kluczem druciarstwo jak cholera... Zajebiste druciarstwo. Gratki! Uwielbiam taka kreatywnosc i gdyby nie to, ze mam klucz, to bym pomysl kopiowal z marszu... Oczywiscie po uprzenim zapytaniu o uzyczenie praw autorskich na wlasny uzytek ;)
Potrzeba matką wynalazków :D Śledzę Twój projekt i powiem że trzeba mieć zapał pomysł i w cholerę poświęcić czasu i stoicki spokój też się przyda :D
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Gacek »

Łukasz TTR600 pisze:
coobah pisze:Ladna TTR-a.

Patent z kluczem druciarstwo jak cholera... Zajebiste druciarstwo. Gratki! Uwielbiam taka kreatywnosc i gdyby nie to, ze mam klucz, to bym pomysl kopiowal z marszu... Oczywiscie po uprzenim zapytaniu o uzyczenie praw autorskich na wlasny uzytek ;)
Potrzeba matką wynalazków :D Śledzę Twój projekt i powiem że trzeba mieć zapał pomysł i w cholerę poświęcić czasu i stoicki spokój też się przyda :D
Sie przejmujesz opinią "pacjenta" dorobiłeś sobie skuteczne narzędzie dzięki któremu dokręciłem kosz adekwatnym momentem a czy to wygląda to najmniej istotne :idea: polega na skuteczności działania a nie wyglądzie ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
dlaumor
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:41
Motocykl: YAMAHA XT600 E

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: dlaumor »

kufa widać piękną scenerję... moja BRATNIA ,,dusza,, ........ Lubie To :funkynana: :biggrin:
Awatar użytkownika
Tygrys
Po kostki w błocie
Posty: 468
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:49
Motocykl: Był tt600 s 4GV jest xr600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Tygrys »

Cześć moto ok moja to była dopiero zmota proponowałbym Ci dokupić ta dolną osłonę (przy jeździe po krzakach patyki nie zrzuca łańcucha ani go nie urwa ) a idzie to dostać używane juz od 50 pln górna też nie kosztuje używana strasznych pieniędzy a zawsze trochę oddziela łańcuch od koła i tego co ono rzuca. Kiedyś miałem tropika i z zazdrością patrzyłem na kolegów na etkach aż postanowiłem go przerobić na choperra - w trakcie realizacji pozucilem go na rzecz Janka (już nie chopper a ori) kurde ale to były czasy!
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

Panowie popatrzcie na przód i koło w moim moto bo z tego co obserwuje na tym forum to nie jest to oryginał :lol: i wydaje mi się że nie tylko tłumik jest od XT :lol:
Awatar użytkownika
Tygrys
Po kostki w błocie
Posty: 468
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:49
Motocykl: Był tt600 s 4GV jest xr600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Tygrys »

Faktycznie ttr ma napęd licznika z drugiej strony i doły goleni są poszerzane i mocowanie hamulca jest inne. Grunt że moto jeździ i daje frajdę kłopot się zacznie przy remoncie lub jak się wjezdzisz i przestanie wystarczać.
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

Tygrys pisze:Faktycznie ttr ma napęd licznika z drugiej strony i doły goleni są poszerzane i mocowanie hamulca jest inne. Grunt że moto jeździ i daje frajdę kłopot się zacznie przy remoncie lub jak się wjezdzisz i przestanie wystarczać.
Tylny amortyzator i przedni razem z kołem jest napewno od XT muszę jeszcze rozszyfrować jaki model przednich lag mam z XT bo przy wymianie uszczelniaczy jak kiedyś puszcza ta będą jaja :panika: a Moto daje dużo frajdy w moim regionie jest płasko jak na stole jest parę górek i wały rzek już zdobyte gdzie chce tam wjeżdżam najlepiej zaraz po żniwach bo później trzeba unikać pól ale dróg szutrowych i polnych jest masa także Moto do moich potrzeb idealne .Jak będzie gdzieś blisko do sprzedania Big albo Afryka to podjadę obejrzeć te Moto na żywo bo też mnie ciekawią .
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Pawlo »

Łukasz TTR600 pisze:Tylny amortyzator i przedni razem z kołem jest napewno od XT muszę jeszcze rozszyfrować jaki model przednich lag mam z XT bo przy wymianie uszczelniaczy jak kiedyś puszcza ta będą jaja :panika:
Takiej kastracji TTR to jeszcze nie widziałem :omg: Ciekawe z jakiego powodu ta zmiana, chociaż może czasami lepiej nie wiedzieć 8-) Niechaj służy Ci ten XTTR ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tygrys
Po kostki w błocie
Posty: 468
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:49
Motocykl: Był tt600 s 4GV jest xr600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Tygrys »

Pawlo pisze:
Łukasz TTR600 pisze:Tylny amortyzator i przedni razem z kołem jest napewno od XT muszę jeszcze rozszyfrować jaki model przednich lag mam z XT bo przy wymianie uszczelniaczy jak kiedyś puszcza ta będą jaja :panika:
Takiej kastracji TTR to jeszcze nie widziałem :omg: Ciekawe z jakiego powodu ta zmiana, chociaż może czasami lepiej nie wiedzieć 8-) Niechaj służy Ci ten XTTR ;)
Cześć podejrzewam ze jakiś kolega z xt był cwanszy od właściciela ttr i się podmienili bo,,ci i tak takie nie potrzebne '' a i tak będziesz sprzedawał. Albo odwrotnie i ten z tt r dwa razy przytulił kasę.
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: Yamaha TTR 600

Post autor: Łukasz TTR600 »

Poprzedni właściciel był takim znawca TTR jak ja a kupił od handlarza u którego ten Moto był zostawiony w rozliczeniu i to pewnie ten handlarz poczynił te metamorfozy :D Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :) ulep niezły zmienię tylko tłumik i w las 8-) ale jak by patrząc to mam na tym forum najlżejszego XT ka :facepalm:
ODPOWIEDZ