TT600S

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

TT600S

Post autor: Pawlo »

A też się pochwalę :D
No więc w sierpniu zakupiłem TTS. Było to drugie moto, które oglądałem. Pierwsze wyglądało fajnie, ale silnik ciekł, spawany wahacz i inne ciekawe rzeczy, więc trzeba było odpuścić. Ta, którą kupiłem może wyglądem nie zachęcała, ale odpaliła za 3 kopem po 5 miesiącach przerwy :shock: I to przeważyło w sumie :D
Tak wyglądał sprzęt jak go kupiłem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jednak kuło mnie to w oczy, że plastiki wyglądają jak 10-letnie krzesła ogrodowe stojące non stop na słońcu ;) Więc na początek położona została szpachla do plastików na boczki, tylko na boczki, bo były najbardziej zjechane.

Obrazek

Następnie wszystko poszło do malowania i został taki golas :)

Obrazek

Obrazek

Na plastiki został położony specjalny podkład do plastików, następnie szpachla natryskowa, trochę tarcia papierem ściernym i ostateczny kolor, czyli biel idealna :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ostatecznie zmieniłem lusterka, bo jedno było zbite i zapodałem handbary, tak teraz wygląda:

Obrazek

No i taka jest historia mojego moto. Cała w/w operacja wyszła tyle, co dobra tylna opona, więc raczej opłacalna 8-) Wiem, że enduro nie musi wyglądać, bo i tak zawsze całe w błocie, ale czasami trzeba umyć sprzęta, to i oko cieszy, a poza tym ja tak lubię i nie ma gadania :P
Obrazek
Awatar użytkownika
seboo
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 01 kwie 2010, 10:51
Motocykl: XT 600E

Re: TT600S

Post autor: seboo »

Dopieściłeś moto pierwsza klasa :!: Szkoda tylko, że tą fajną narzędziówkę z pierwszych zdjęć gdzieś zgubiłeś ;)
Yamaha XT 600E 3TB '95
Suzuki GSF 1250SA '08
ralf
Po kostki w błocie
Posty: 145
Rejestracja: 27 gru 2010, 11:02
Motocykl: wr 500 ttr 600 exc 520

Re: TT600S

Post autor: ralf »

oj tak ! wyglada super !
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: TT600S

Post autor: Kula »

o kurwa! moto świetnie wygląda! gratuluje :P
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

No tak, też jestem zadowolony z efektu :D
seboo pisze:Szkoda tylko, że tą fajną narzędziówkę z pierwszych zdjęć gdzieś zgubiłeś ;)
Narzędziówka czeka. Muszę wykombinować jakieś ciekawe mocowanie, bo wcześniej jak mocowałem na opaski samozaciskowe to obcierały o plastiki, aż wyrzeźbiły sobie rowki, a teraz szkoda, żeby tarło po malowanym ;)
Obrazek
ralf
Po kostki w błocie
Posty: 145
Rejestracja: 27 gru 2010, 11:02
Motocykl: wr 500 ttr 600 exc 520

Re: TT600S

Post autor: ralf »

handbary to polisporty?
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Tak, handbary Polisport, model Sharp. Nawet pasują stylistycznie do TT i z montażem też nie ma problemu. Bardzo fajne, praktyczne i cena powiedzmy, że dobra ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: TT600S

Post autor: terenowiecc »

Bardzo ładne TT :)
Awatar użytkownika
Tomiacho
Po kostki w błocie
Posty: 330
Rejestracja: 31 mar 2010, 22:04
Motocykl: XT 600 43f
Lokalizacja: Piła

Re: TT600S

Post autor: Tomiacho »

No i to sie rozumie. Moto zaraz o parę lat młodsze
Cold and Ugly

Ręce w błocie, chuj w tawocie to crossowiec przy robocie
Awatar użytkownika
marek_spectra
Lubiący błoto
Posty: 32
Rejestracja: 29 lis 2010, 17:26
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: TT600S

Post autor: marek_spectra »

Bardzo mile wspominam swoja Belgradę i tak jak Ty zacząłem od malowania :) Motorek służył mi przede wszystkim do przeprawówki i to dość ambitnej :) i o dziwo lakier całkiem solidnie sie trzymał. W przeciwieństwie do tylnych boczków, te po każdym solidniejszym skoku odmeldowywały sie bez pozwolenia. Jedynym skutecznym a zarazem najprostszym rozwiazaniem okazał sie.... expander przerzucony przez siedzenie :lol:

Moja czarnulka bardzo chetnie wchodziła na gume, ale do czasu kiedy wypluła uszczelniacze. Byłem na siebie wsciekły ,że zepsułem sobie sprzęta i to jedynego który w ekipie miał upsa. Powiedziałem sobie że nigdy więcej...żadne na koło...
Zmieniłem moto na inne i na żadnym nie jezdziłem na kole (no poza LC4 ale ten nie potrafił jezdzic na dwóch kołach:).... i tak do dziś mi zostało...nie jezdze na kole :oops: :shock: ;) :lol: :mrgreen:

Gratuluje sprzeta... " Bedzie Pan zadowolony " :D
WFM 125 '64 ,Honda cbx 750F '86 , Yamaha xt 600 Z Tenere '88 i Pomarańczowe Maleństwo :)
ODPOWIEDZ