Koła do TTR

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
rafalski
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 26 wrz 2013, 17:59
Motocykl: tt600r

Re: Koła do TTR

Post autor: rafalski »

Pawlo pisze:Od Husqvarny TE 410, rozmiar 3,5 cala i 4,5 cala. Kupiłem w ciemno, jedynie sugerowałem się takim samym układem hamulcowym jak w TT/TTR. Dotoczona ośka przód, 4 dystanse, kilka podkładek i hula ;)
ja zakupiłem kółka od drz i zobaczymy co będzie pomierzę i pokombinuję już wiem że tarcza z tyłu jest na 4 śruby a nie na 6 ale średnica też 220 kwestia tylko łożysk i dystansów jak ogarnę temat to się pochwalę aha no i przód ma 3.0 a tył 3.5
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koła do TTR

Post autor: Pawlo »

Czyli też na SM lecisz? No pochwal się co z tego wyjdzie. Zwróć uwagę żeby ustawić przednie koło równo pomiędzy lagami. Z tyłu ori piasta jest niesymetrycznie względem obręczy, ponadto jest ona dosyć szeroka. Ja u siebie dawałem podkładki zarówno pomiędzy zębatkę a piastę, jak i między tarczę a piastę, żeby wysunąć zębatkę i tarczę na zewnątrz. Z tym, że od strony zębatki poszło więcej podkładek, bo właśnie w tą stronę ori piasta jest bardziej wysunięta. Jest sporo zabawy i mierzenia, ale powinieneś ogarnąć temat. Aha, i zobacz jak tam sprawa z samą zębatką - czy jest pod taki sam rozmiar łańcucha i ile zębów.
Obrazek
rafalski
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 26 wrz 2013, 17:59
Motocykl: tt600r

Re: Koła do TTR

Post autor: rafalski »

Pawlo pisze:Czyli też na SM lecisz? No pochwal się co z tego wyjdzie. Zwróć uwagę żeby ustawić przednie koło równo pomiędzy lagami. Z tyłu ori piasta jest niesymetrycznie względem obręczy, ponadto jest ona dosyć szeroka. Ja u siebie dawałem podkładki zarówno pomiędzy zębatkę a piastę, jak i między tarczę a piastę, żeby wysunąć zębatkę i tarczę na zewnątrz. Z tym, że od strony zębatki poszło więcej podkładek, bo właśnie w tą stronę ori piasta jest bardziej wysunięta. Jest sporo zabawy i mierzenia, ale powinieneś ogarnąć temat. Aha, i zobacz jak tam sprawa z samą zębatką - czy jest pod taki sam rozmiar łańcucha i ile zębów.
koła są gołe więc dobiorę coś a w podkładki się nie będę bawił tylko u tokarza dorobię pierścienie jeżeli będzie taka potrzeba :tt600: moto mam zamiar ogarnąć ogólnie na przyszły sezon bo koła jakie teraz mam też dają wiele do życzenia tylne jest jak jajo heheh :tt600: a chcę mieć dwa komplety do błota i na miasto. :biker:
ODPOWIEDZ