Jakie opony do jazdy po asfalcie?

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakie opony do jazdy po asfalcie?

Post autor: vertus72 »

KrisDOA pisze:Czy możecie potwierdzić, że ta opona jest dętkowa bo sam już nie wiem http://allegro.pl/opona-mitas-130-80-18 ... 20387.html Mitas E-08. Muszę coś na asfalt założyć bo prawko zdałem za 1 podejściem :) a wczoraj w nocy wracałem w deszczu po czarnym i AC10 robiła wszystko żebym tylko zwolnił:)
Mam E08, bo się nie sprzedały, luknij do zakładki sprzedam, o cenie możemy pogadać :biggrin:
Awatar użytkownika
KrisDOA
Po kostki w błocie
Posty: 103
Rejestracja: 06 cze 2013, 06:52
Motocykl: TT600E Belgarda 4GV
Lokalizacja: Oława

Re: Jakie opony do jazdy po asfalcie?

Post autor: KrisDOA »

vertus72 pisze:
KrisDOA pisze:Czy możecie potwierdzić, że ta opona jest dętkowa bo sam już nie wiem http://allegro.pl/opona-mitas-130-80-18 ... 20387.html Mitas E-08. Muszę coś na asfalt założyć bo prawko zdałem za 1 podejściem :) a wczoraj w nocy wracałem w deszczu po czarnym i AC10 robiła wszystko żebym tylko zwolnił:)
Mam E08, bo się nie sprzedały, luknij do zakładki sprzedam, o cenie możemy pogadać :biggrin:
Poszły?
Awatar użytkownika
KrisDOA
Po kostki w błocie
Posty: 103
Rejestracja: 06 cze 2013, 06:52
Motocykl: TT600E Belgarda 4GV
Lokalizacja: Oława

Re: Jakie opony do jazdy po asfalcie?

Post autor: KrisDOA »

Na przód założyłem w poprzednim sezonie CST C755 i spisuje się super w terenie jak i na asfalcie ale już mocno pościnana od czarnego. Na tyle nadal jest Mitas E09 Dakar już nie tyle podjechany co stary i na winklach tył ucieka zdradliwie a na następnego dnia biodra i nogi bola :panika: Ktoś zna jakiś rozsądny setup na 70% asfalt 30% po lesie pośmigać? Opony na pewno nie w błoto. Mam niewiele wolnego czasu i większość jazdy to asfalt i nie wiem co wybrać. Fakt że jak jest cieplej to ten Mitas na tyle dobrze trzyma na czarnym.
ODPOWIEDZ