Owiewka TT600R

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mnich_88
Lubiący błoto
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2014, 12:04
Motocykl: Yamaha TT600R

Owiewka TT600R

Post autor: mnich_88 »

Witam

Wiem, że były już kiedyś podobne tematy, ale postanowiłem to odświeżyć bo mam nadzieję, że coś się zmieniło w temacie, a mianowicie owieski tylnej do TTR. Czy są jakieś zamienniki tego plastiku?? Chodzi o to, że oryginalne od Yamahy są beznadziejne jakościowo, po kilku sezonach na słońcu płowieją jak stół ogrodowy z castoramy - a do tego 300 pln za takie coś to żenada. Wiecie coś w tym temacie ?? Da się coś kupić innego ?? Potrzebuję niebieski zadupek, choć biały też nie byłby zły.
luceq
Lubiący błoto
Posty: 26
Rejestracja: 21 lip 2014, 19:26
Motocykl: Yamaha tt600r
Lokalizacja: Kępno

Re: Owiewka TT600R

Post autor: luceq »

Mi tez by się taki "zadupek" przydał.

W ubiegłym roku kupiłem taki na allegro - wyszlifowałem, pomalowałem, obkleiłem a żeby naklejki lepiej się trzymały pomalowałem jeszcze bezbarwnym i...... po pierwszej jeździe wróciłem to z jednej strony brakowało mi kawałka w kaształcie trójkąta a z drugiej pęknął przez całość że ledwo się trzyma.
Awatar użytkownika
mnich_88
Lubiący błoto
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2014, 12:04
Motocykl: Yamaha TT600R

Re: Owiewka TT600R

Post autor: mnich_88 »

no dokładnie, jak kupiłem moją TTR to wżery były dosłownie na mm, wszystko to zeszlifowałem, trochę szpachli i pomalowałem dorobionym lakierem z elastykiem czy jakoś tak (co nie pęka), farba faktycznie ok, błotnik się trzyma ładnie, ale kilka lekkich gleb w lesie i zadupek w strzępach praktycznie, połamany cały. Używki to nie ma sensu kupować, plastik płowieje i jest słaby
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Owiewka TT600R

Post autor: Gacek »

Jeździj bez ogona - zaoszczędzisz frustracji :P
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
mnich_88
Lubiący błoto
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2014, 12:04
Motocykl: Yamaha TT600R

Re: Owiewka TT600R

Post autor: mnich_88 »

nie no wiocha tak trochę, jeszcze się trzyma ale słabo :P
ODPOWIEDZ