długość sprężyny w widelcu .

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

długość sprężyny w widelcu .

Post autor: modern25 »

Witam . Jak w temacie .
Wie ktoś jaki powinna mieć długość sprężyna w widelcu mierzona na płasko ?
TTE 4GV . upside down .

powiem ze szukałem dość dużo i nie znalazłem . W necie jest dużo o xt, ttr. ale nie znalazłem właśnie do tte i tych lag co do tej tt-tki wsadzili .
i podklejając jeszcze pod temat ile w mililitrach i jaki olej w lagę .


Tylko prosze o informacje z oficjalnych źródeł np serwisówka a nie info od wójka Cześka co sie zna na motorach bo od 20 lat ma jawkę i simsona.
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: długość sprężyny w widelcu .

Post autor: Gacek »

Modern ty jesteś jakiś inwalida ? (na mózgu ) ze nie umiesz sobie wyszukać w serwisu-wce ? może zapytaj swojego lekarza czy ci z odpowiedniego stopu zapodali wkręty w kości bo zauważam ze masz wymagania jak by ci się zatory robiły w mózgu nie rozpuszcza ci się ta stal chirurgiczna ? :P .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: długość sprężyny w widelcu .

Post autor: modern25 »

elegancki komentarz . :fuckyou: (@Gacek twoje niektóre posty tez nie są skalane jakimiś głębokimi przemyśleniami i niektóre o pomstę do nieba wołają, inwalido :P )
Nie mam serwisówki od TTE inie mogę znaleźć tej informacji ,a wiem ,ze yamaha takie info drukowała w sevisówce choć by do TX czy TTR TTS TTRE/S ale nie widzę do TTE i dla tego pytam bo w tte są inne lagi . Może sprężyny te same ale o tym nie wiem i dla tego pytam :)
powiem ze szukałem dość dużo i nie znalazłem . W necie jest dużo o xt, ttr. ale nie znalazłem właśnie do tte i tych lag co do tej tt-tki wsadzili

Ale tak tylko pytam ... nie jest to informacja mega mi jakoś potrzebna i nie wiedziałem ze to kogoś może denerwować jak tak to sory Już siedze cicho :)
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: długość sprężyny w widelcu .

Post autor: Gacek »

Jestem taki przyjemniaczek bo jestem inwalidą mimo ze byłem kupę razy połamany to się z tym nie obnoszę ,osobiście nie mam nic przeciwko wypowiedziom wujków latających na jawkach i simsonach lub tym podobnych ludzi bo jak któryś pisze bzdury to stać mnie na to aby mu odpisać jak pier ...li :D .Dla tego wygryzmaliłem ci taki post :|
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: długość sprężyny w widelcu .

Post autor: ArturS »

Ale tu fajnie :mrgreen: Kto polewa? Piwa wychlałem, a drink się kończy :biker:
Mogę jutro zmierzyć to co mam w garażu. Przy serwisie przedniego zawiasu można korzystać z serwisówki do Yz250 do 96, ale nie porównywałem jak to się ma do długości sprężyn TTE vs. YZ, bo wagowo pomiędzy nimi przepaść :niewiem: Jedynie części składowe są takie same. W każdym razie porównałem sprężyny z TT600E Belgarda z TT600R Belgarda i były pod każdym względem takie same.
A właściwie, to w czym problem?, że takie pytanie?
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: długość sprężyny w widelcu .

Post autor: modern25 »

Gacek ... naprwede lecz sie . teraz to juz poważnie mowie. Masz jakieś braki albo kłopoty z samym sobą .
Wiedzę, umiejętności i chęci masz duże ale po co piszesz takie posty ? Twoje forum ? jak tak to mnie zbanuj na 100lat i koniec . Jak nie twoje to stul morde jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia . baranie.
ad 2
przez ArturS » wczoraj, o 23:05
A właściwie, to w czym problem?, że takie pytanie?
Tak . po prostu ... chciałem wiedzieć ot tak ... i tyle bo nie mogłem nigdzie tego znaleźć i pomyślełm że forum to dobre miejsce na zadanie pytania .
Ale nie wiedziałem zę wyjdzie z tego problem .
Admin zamknij temat bo tylko kłótnia sie robi
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: długość sprężyny w widelcu .

Post autor: Gacek »

Na poważnie to dziwię się ze szczeny nie masz jeszcze podrutowanej :P - prosisz o info to zrób to z kulturą a nie pokazuj swoje fanaberie (masz jakieś kompleksy ? )które próbujesz rozładować ubliżając garażowym zapaleńcom pokazując swoje fochy typu
modern25 pisze: Tylko prosze o informacje z oficjalnych źródeł np serwisówka a nie info od wójka Cześka co sie zna na motorach bo od 20 lat ma jawkę i simsona.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: długość sprężyny w widelcu .

Post autor: terenowiecc »

Uspokójta się Pany, po coż to się tak emocjonować ;) albo chociaż prywatne rozważania na temat siebie nawzajem przenieście na PW. Tutaj proponuję ograniczenie wypowiedzi do tych wnoszących coś merytorycznego.

;)
ODPOWIEDZ