Mam tylny amor od innego motocykla?

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Mam tylny amor od innego motocykla?

Post autor: Gacek »

ArturS -powiem ci tak :? dziwię się ze z twoim nazwijmy to starzem na tym forum i ogólnym rozeznaniem, znajomością tematów zapodajesz tego typu treści :? .Cały układ przeniesienia amortyzacji (nazwę to , pro link ,mono cross delta box )jest rożny pod względem sił jakie są przenoszone na pracę amortyzatora :) .Wiec każdy użytkownik powinien mieć świadomość ze amortyzatory miedzy xt tt ttr nie są kompatybilne pod względem użytej sprężyny jak i tłumienia jakie generuje taki amortyzator i są to odrębnie opracowane dla danego typu zawieszenia rozwiązania :| .
Ja ogólnie nie mam zbyt wielkiej ochoty się wcinać w takie sprawy wiec proszę o wyrozumiałość odnośnie tego co napisałem :|
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ahtaTT
Lubiący błoto
Posty: 32
Rejestracja: 25 lut 2016, 16:07
Motocykl: tt 600

Re: Mam tylny amor od innego motocykla?

Post autor: ahtaTT »

Mam TT600S wersia z rozrusznikiem. A te amortyzatort ohlins o których pisze gacek sa ze zbiorniczkiem zewnetrznym z tego co zauwazylem . Ja mam zbiorniczek w srodku. I nie wiem gdzie moglbym umieścić ten zbiorniczek zeby nie zawadzal i czy bedzie pasowal:)
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Mam tylny amor od innego motocykla?

Post autor: glina »

Widziałem kiedyś dawno zdjęcie TTS albo E z tym Ohlinsem ze zbiorniczkiem. Był umieszczony bodajże na opaski takie jak do króćców do ramy z boku (w okolicy tabliczki znamionowej). Jak to się w praktyce sprawdzało - nie wiem.
ODPOWIEDZ