Lagi ttr 600

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
pandw
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2013, 23:42
Motocykl: TTR 600

Lagi ttr 600

Post autor: pandw »

Przeszukałem forum ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Jaka jest długość lag przednich w ttr 600 2001 rok? Ja mam 2003 rok i mam długość całkowita Ok 97 i myśle przełożyć lagi od roku 2001.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Lagi ttr 600

Post autor: ArturS »

Przełożyć w jakim celu? TTR to TTR, tak mi się wydaje. Porównywałeś numeru OEM części?
pandw
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2013, 23:42
Motocykl: TTR 600

Re: Lagi ttr 600

Post autor: pandw »

Juz jestem po przelozeniu lag przednich, moje oryginalne z 2003 roku mialy 97 cm dlugosc calkowita, natomiast zakupilem i przelozylem od 2001 rok i dlugosc calkowita ich to 103 cm. Dodatkowo zmienilem tylny amor na ohlinsa gazowego co poskutkowalo ze motor mocno poszedl do gory i takiego efektu oczekiwalem. Moze to subiektywne zdanie ale jazda na tym zawieszeniu wydaje mi sie byc o niebo lepsza niz na zawieszeniu od 2003 rok.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Lagi ttr 600

Post autor: ArturS »

Masz TT600R, czy TT600RE (rozrusznik elektryczny)?
pandw
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2013, 23:42
Motocykl: TTR 600

Re: Lagi ttr 600

Post autor: pandw »

z rozrusznikiem elektrycznym, ale jak starczy mi czasu to kiedys załoze kopniak
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Lagi ttr 600

Post autor: Gacek »

pandw pisze:Juz jestem po przelozeniu lag przednich, moje oryginalne z 2003 roku mialy 97 cm dlugosc calkowita, natomiast zakupilem i przelozylem od 2001 rok i dlugosc calkowita ich to 103 cm. Dodatkowo zmienilem tylny amor na ohlinsa gazowego co poskutkowalo ze motor mocno poszedl do gory i takiego efektu oczekiwalem. Moze to subiektywne zdanie ale jazda na tym zawieszeniu wydaje mi sie byc o niebo lepsza niz na zawieszeniu od 2003 rok.
Jak dla mnie strasznie płytko potraktowałeś temat - az jestem zdziwiony ze nie dostrzegłeś po takim swapie innych różnic po za długością :roll: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Lagi ttr 600

Post autor: ArturS »

pandw pisze:z rozrusznikiem elektrycznym, ale jak starczy mi czasu to kiedys załoze kopniak
W takim razie masz TT600RE, a nie TT600R. To CAŁKOWICIE inny motocykl jeśli chodzi o zawieszenie. Równie dobrze mogłeś zapytać o długość lag w hondzie shadow twierdząc, że masz TT600R :lol:
pandw
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2013, 23:42
Motocykl: TTR 600

Re: Lagi ttr 600

Post autor: pandw »

Gacek pisze:
pandw pisze:Juz jestem po przelozeniu lag przednich, moje oryginalne z 2003 roku mialy 97 cm dlugosc calkowita, natomiast zakupilem i przelozylem od 2001 rok i dlugosc calkowita ich to 103 cm. Dodatkowo zmienilem tylny amor na ohlinsa gazowego co poskutkowalo ze motor mocno poszedl do gory i takiego efektu oczekiwalem. Moze to subiektywne zdanie ale jazda na tym zawieszeniu wydaje mi sie byc o niebo lepsza niz na zawieszeniu od 2003 rok.
Jak dla mnie strasznie płytko potraktowałeś temat - az jestem zdziwiony ze nie dostrzegłeś po takim swapie innych różnic po za długością :roll: .
Gacek a jakich różnic powinienem jeszcze się doszukać poza długością i dużo lepszym komfortem jazdy (co zaznaczyłem w poście) czy oczekujesz ze motor zacznie latać po takiej zmianie? A może "strasznie płytko" przeczytałeś mój post??
pandw
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2013, 23:42
Motocykl: TTR 600

Re: Lagi ttr 600

Post autor: pandw »

ArturS pisze:
pandw pisze:z rozrusznikiem elektrycznym, ale jak starczy mi czasu to kiedys załoze kopniak
W takim razie masz TT600RE, a nie TT600R. To CAŁKOWICIE inny motocykl jeśli chodzi o zawieszenie. Równie dobrze mogłeś zapytać o długość lag w hondzie shadow twierdząc, że masz TT600R :lol:
Zdaje sobie sprawę ze mam tt600re i wydaje mi się ze w poście nigdzie nie twierdziłem ze mam tt600r? Dodatkowo nie ma znaczenia jaki ja mam motor bo równie dobrze mogę mieć Hondę shadow, moje pytanie było konkretnie o długość lag w tt600r wiec sadze ze błędu nie popełniłem??
Takie mało spostrzeżenie ze Panowie może warto odpisywać na temat forum żeby go nie zaśmiecać a nie pisać jakieś kąśliwe uwagi? Nawet gdybym się pomylił to chyba nie traktujecie mnie jak człowieka nieomylnego?
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Lagi ttr 600

Post autor: Gacek »

Liczyłem na to ze oprócz" Ctrl/c - Ctrl/v" dodasz coś sensownego - a może to jeszcze za szybko ? :? aby oczekiwać na takie wywody z twojej strony ? :roll: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ