Obrotomierz elektroniczny

Forum poświęcone modyfikacjom TT.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mateooo
Lubiący błoto
Posty: 62
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:57
Motocykl: Yamaha TT 600S

Obrotomierz elektroniczny

Post autor: Mateooo »

Piszę do was z zapytaniem o obrotomierz-licznik bo jeślij chodzi o elektronikę to nie mam zbyt dużej wiedzy a nie chciał bym czegoś spalić. Niedawno zamontowałem u siebie w TT licznik Stage6 prędkościomierz podłączyłem i jest wszystko ok posiada on jeszcze obrotomierz ale nie wiem jak go podłączyć posiadam instrukcje coś tam niby jest ale nie wiem jak to zrobić w TT może ktoś z was przerabiał taki temat lub zna się na tym i pomógł mi ? Dodaje zdjęcia z instrukcji.
Mam do dyzpozycji dwa kable (zdjęcie 2 nr 3 i 4) różniące się od siebie chyba tym że jeden mogę wpiąć w instalacje cewki ? A drugi chyba owinąć na kablu od świecy. w ustawieniach mam zmiane liczby cylindrów (tabela na zdjęciu chyba), zmiane impulsu na negatywny lub pozytywny.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Obrotomierz elektroniczny

Post autor: Gacek »

Jak kupowałes licznik w Polsce poproś sprzedawcę o dokumentację instrukcję w jezyku polskim .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Mateooo
Lubiący błoto
Posty: 62
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:57
Motocykl: Yamaha TT 600S

Re: Obrotomierz elektroniczny

Post autor: Mateooo »

Troche nie rozumiem twojej odpowiedzi zapytałem i oczekiwałem odpowiedzi od osób które chca pomoc albo znaja odpowiedz. ;) Instrukcji polskiej nie posiadam a ty takim postem chcesz sobie nabić statystyki ? Chyba tego nie potrzebujesz :) Wiec nie rozumiem
ODPOWIEDZ