Płyta pod silnik

Forum poświęcone modyfikacjom TT.
ODPOWIEDZ
bosi
Czyścioch
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2015, 10:50
Motocykl: 1VJ '86, TA 600 '89

Płyta pod silnik

Post autor: bosi »

Cześć,

Muszę zaopatrzyć moją TTR250 w płytę pod silnik. Najchętniej założyłbym od dużej TT lub TTR. Jest ktoś z okolicy Bielska albo Krakowa, kto mógłby się umówić na przymiarkę jak to pasuje i czy dobrze osłania?

Ewentualnie będę rzeźbił coś od podstaw z blachy ALU. Jaką grubość polecacie? Który stop?

Pozdrawiam
bosi
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Płyta pod silnik

Post autor: Gacek »

Ja mieszkam w Bielsku jednak osłonę pod silnik w 3tb mam "dorabianą" a nie oryginał - wiec w kwestii przymiarki ci nie pomogę , jeżeli chodzi o dorobienie to w miarę moich możliwości i czasu jaki posiadam służę wsparciem.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Płyta pod silnik

Post autor: ArturS »

Jakbyś był w okolicy Zabrza, to zapraszam - mam od TT-S. Jest mniejsza niż z XT600Z.
bosi
Czyścioch
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2015, 10:50
Motocykl: 1VJ '86, TA 600 '89

Re: Płyta pod silnik

Post autor: bosi »

Gacek pisze:Ja mieszkam w Bielsku jednak osłonę pod silnik w 3tb mam "dorabianą" a nie oryginał - wiec w kwestii przymiarki ci nie pomogę , jeżeli chodzi o dorobienie to w miarę moich możliwości i czasu jaki posiadam służę wsparciem.
Dzięki za odzew! Chyba dorabiana byłaby lepsza, ale chciałem sprawdzić czy da się gotowca.
Póki co sprzynt stoi rozgrzebany w Słotwinie (rozrząd i inne drobne bzdety), ale jest szansa że jutro wieczorem go poskładam.
ArturS pisze:Jakbyś był w okolicy Zabrza, to zapraszam - mam od TT-S. Jest mniejsza niż z XT600Z.
Dzięki! Oprócz tego że tetka jest rozebrana, to jeszcze ma obecnie takie kostki, że nie wiem czy zajedzie do Zabrza i z powrotem :D jakieś competitiony, znikają na czarnym w oczach.
ODPOWIEDZ