posiadam TTR 250, wiele podobieństw i problemów, Pomożecie?

Wszystko o tym motocyklu.
ODPOWIEDZ
bany0071
Czyścioch
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2014, 15:51
Motocykl: ttr 250 95r.

posiadam TTR 250, wiele podobieństw i problemów, Pomożecie?

Post autor: bany0071 »

Tak jak w tytule, posiadam ttr 250, rocznik 95, zgrabne moto, z el rozrusznikiem które planuję wkrótce zarejestrować, o ile odpali, wcześniej były same 2T więc jak na razie się uczę, zakupiłem do moto tłoczek, uszczelki, uszczelniacze zaworów, dokładnie wyczyściłem głowicę, zrobiłem szlif w NMR Lublin pod wymiar tłoka plus świeczka Denso.Po złożeniu moto nie odpala, reszta jest tutaj:
viewtopic.php?f=7&t=3297

Prosiłbym o pomoc. :browar:
ss20
Lubiący błoto
Posty: 34
Rejestracja: 11 sty 2014, 20:07
Motocykl: XT 350 1985
XT 600 1993 3TB
Lokalizacja: Płock

Re: posiadam TTR 250, wiele podobieństw i problemów, Pomożec

Post autor: ss20 »

Jeżeli chodzi o wykręcenie śrubki to 2,5 obrotu jest na nowy silnik z fabryki (jeżeli tak podaje Ci serwisówka).
Kolego czujnik stopki odłączony??Może tu jest problem.
Iskra??Wymień świece,albo starą wygrzej nad gazem i włóż szybko do cylindra wtedy próbuj odpalić (syrenie pomagało) :biggrin:
Paliwo w gaźniku w ogóle masz??Odkręć śrubke spustową i zobacz czy leci wacha.
Podlewałeś pod świece ze strzykawki paliwo i próbowałeś odpalić??
Rozrząd w motocyklach jest kolizyjny więc jeżeli coś stuka to trzeba by ustalić co ale bez odpalenia to trochę trudne ;)
A co z tymi wałkami patrząc na fotki to można było założyć na 2 sposoby koła zębatek na wałek sprawdziłeś to??
Kompresja jest??
Świeca mokra,sucha??
Jeżeli pomimo wszystko nie pali na line go i spróbuj na zaciąg choć powinien z kopniaka-ja po remoncie XT 350 trochę męczyłem ale odpaliłem :)
Dzień bez jazdy to dzień stracony :D
szpadyzor45
Po kostki w błocie
Posty: 302
Rejestracja: 19 maja 2012, 06:45
Motocykl: XT600 2KF
Lokalizacja: Oleśnica

Re: posiadam TTR 250, wiele podobieństw i problemów, Pomożec

Post autor: szpadyzor45 »

Z ta linka to nie polecam, ma palic od rozrusznika a jesli nie odpala to trzeba szukac przyczyny. Wlasnie remontuje taka ttrke btw
ODPOWIEDZ