tt 600 E

Wszystko o tym motocyklu.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: tt 600 E

Post autor: modern25 »

Gacek . Teraz wiem ze chcesz dobrze ale nie wiesz co mówisz . Za sztywne .
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: tt 600 E

Post autor: Gacek »

omron pisze:Gacek . Teraz wiem ze chcesz dobrze ale nie wiesz co mówisz . Za sztywne .

wiem co mówię bo mam u siebie dorabiany taki ogon z boczkami
.Obrazek
Przy zachowaniu odp grubości wszystko jest elastyczne
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: tt 600 E

Post autor: modern25 »

no tak zrobiłeś :) i fajnie to wyglada. Masz już gotowe ? . pokaz efekt końcowy .
Pomysł jednak okazuje się byc OK . :goodjob:
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
gwardia
Po kostki w błocie
Posty: 244
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:44
Motocykl: nie mam motocykla...
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: tt 600 E

Post autor: gwardia »

Te, omron aleś się ukrył pod ksywką :biggrin: gdyby nie podpis to bym nie zajarzył :bananasaluta: .
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: tt 600 E

Post autor: modern25 »

gwardia pisze:Te, omron aleś się ukrył pod ksywką :biggrin: gdyby nie podpis to bym nie zajarzył :bananasaluta: .
napisałem tobie na PW że ja to ja :D

miałem tu konto z nickeim jak na forumTA i coś poszło nie tak . Musiałem nowe założyć bo tamto nie chciało się zalogować . ot cała sprawa. a omron to nazwa mojego aparatu do mierzenia ciśnienia tętniczego :D . Ale widziałem zę robią jeszcze czujniki zderzeniowe do samochodów :D
a Großendorf / Wiôlgô Wies to po niemiecku o okresu wojennego i kaszubsku nazwa Władysławowa :)
Tak się tu z tajniaczyłem .
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: tt 600 E

Post autor: terenowiecc »

omron pisze:
gwardia pisze:Te, omron aleś się ukrył pod ksywką :biggrin: gdyby nie podpis to bym nie zajarzył :bananasaluta: .
napisałem tobie na PW że ja to ja :D

miałem tu konto z nickeim jak na forumTA i coś poszło nie tak . Musiałem nowe założyć bo tamto nie chciało się zalogować . ot cała sprawa. a omron to nazwa mojego aparatu do mierzenia ciśnienia tętniczego :D . Ale widziałem zę robią jeszcze czujniki zderzeniowe do samochodów :D
a Großendorf / Wiôlgô Wies to po niemiecku o okresu wojennego i kaszubsku nazwa Władysławowa :)
Tak się tu z tajniaczyłem .
A co tam z tym kontem się działo? Daj znać na PW jaki nick to się naprawi zaraz :browar:
@ pisałeś do nas? Gdzieś mi umknąć musiał... :?
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: tt 600 E

Post autor: Gacek »

Tu cię zaskoczę omron bo efekt końcowy jest fatalny pod względem estetyki natomiast jest jak dla mnie bardziej ergonomiczny do jazdy - w tym temacie viewtopic.php?f=25&t=546&start=10 w srebrnej wersji owiewki były z laminatu poliesterowego 3 elementy i faktycznie były sztywne w wersji czarnej wykonałem z epidianu i są lżejsze i cieńsze od czasu kiedy zrobiłem miałem okazje glebić na tym i nic się nie dzieje ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: tt 600 E

Post autor: modern25 »

gacek . Właśnie tak myślałem ze efekt będzie taki se :P
( kiedyś w ośrodku żeglarskim sporo łódek pokleiłem i mniej więcej wiem jak sie laminuje i wiem, ze ciężko było fachowo zakamuflować jakieś pęknięcie a ja kleiłem proste rzeczy a taką rzeźbę to ... sam napisałeś :) ) ale gratulacje ze chęci i włożonej pracy . Ja to sobie chyba z jamahy kupie .:) w sumie koszt max 50% zysku ale efekt końcowy będize napewno lepszy no i najważniejsze że ja bym chyba tak ładnie nie zrobił .

@ terenowiec . poszło PW
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
ODPOWIEDZ