Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Wszystko o tym motocyklu.
Awatar użytkownika
Tatsu
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2010, 16:39

Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: Tatsu »

Mam nadzieję że to forum pomoże w dotarciu do serwisówki TT 600 S Belgarda. Mam kilka problemów technicznych wynikających z niewiedzy. Na przykład szukałem aku w moim moto i przypadkiem dowiedziałem się że go nie ma i jest tylko jakiś kondensator. Mechanik ze mnie żaden ale lubie wiedzieć co w sercu mojego moto gra. Motorek jest z 1996 roku, produkt włoski. Jak by ktoś potrzebował to mam manuala dla TT 600 RE (5CH5-ME1) z 2004.

Tatsu
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: mazi »

Tatsu, zerknij na forumowego chomika. Może coś tam odkopiesz co zainteresuje Ciebie.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
Tatsu
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2010, 16:39

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: Tatsu »

Przekopałem wiele serwisów, chomika też. Stąd pytanie na forum. Mam wrażenie że TT 600 to jakiś dinozaur bo wszystko wygineło, serwisóki też ;) Gdybym mógł znaleźć to nie pytałbym na forum. Na ogólnopolskim tez jest cisza w tym temacie. Nawet na niemiaszkowych gdzie znalazłem wiele w temacie Wild Stara jakaś posucha. Ale i tak na razie zostaję przy tym japońskim włochu.
Awatar użytkownika
Szczesciarz
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2010, 09:16

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: Szczesciarz »

http://www.offmoto.com/download.php

^^ pod tym linkiem jest do tt600, tt600e, tt600r, tt600re, oraz tt600s serwisówka. trzeba się zarejestrować tam i potem wejść w "download". wiem, że odpowiedź trochę "po czasie", ale dzisiaj się dopiero tu zarejestrowałem.

Z motocyklowym pozdrowieniem
Z motocyklowym pozdrowieniem
Awatar użytkownika
Tatsu
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2010, 16:39

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: Tatsu »

Zalogowałem sie ale znalazłem tylko tabale, ale dzieki za linka
Awatar użytkownika
Szczesciarz
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2010, 09:16

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: Szczesciarz »

Kurcze, szkoda... Nie sprawdzałem tego, myślałem że są całe książki napraw i instrukcje obsługi jak do innych modeli. Szkoda, przepraszam jeśli narobiłem zamieszania, miałem dobre intencje ;)

ps: mam jeszcze kilka linków do stron z serwisówkami, wieczorem poszukam tego i wkleję; może czasem będzie coś do TT.
Z motocyklowym pozdrowieniem
Awatar użytkownika
Tatsu
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2010, 16:39

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: Tatsu »

Nic sie nie stało :mrgreen: . Wogóle to mi TT-ka szczególnie modele ponizej 96 tzw S Belgardy wyglądają na jakies dinozaury. Nawet jak szukam części to najczęściej są tylko orginały nikt nie oferuje zamienników. Ale lubie ten motor, choć w terenie daje popalić, za cięzki, ale skakać już nie chcę a z podjazdami radzi sobie całkiem nieźle.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Trampek
Po kostki w błocie
Posty: 228
Rejestracja: 28 cze 2010, 14:22
Lokalizacja: Rabka/ Szczecin

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: Trampek »

Tatsu pisze:Na przykład szukałem aku w moim moto i przypadkiem dowiedziałem się że go nie ma...
Nie wiem czy temat jeszcze aktualny. Ale jak ja kupowałem swojego eSa to do moto miałem w komplecie aku w oryginalnym plastikowym mocowaniu yamahy ale za huhu nigdzie to ustrojstwo nie pasowało do ramy. Pasowała tylko wiązka którą podłączałem do mojej orginalnej instalacji a wtyczka jeżeli dobrze pamiętam, była pod siedzeniem. W sumie to przydatne to tylko było przy czynnościach serwisowych.

A tak to wyglądało

http://www.megazip.ru/ru/bike/yamaha/vi ... 77#g188116

Poszukaj czy czasem u siebie nie masz jakiejś wolnej wtyczki pod siedzeniem i sprawdż sobie czy da się tam podłączyć sztrum
Kiedyś 2KF, długo nic, potem 4GV, 5CH a tera znów nic
Awatar użytkownika
damiannn123
Lubiący błoto
Posty: 34
Rejestracja: 21 paź 2010, 18:57
Motocykl: TT 600s
Lokalizacja: Włocławek

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: damiannn123 »

i jak nikt do tej pory nie znalazł serwisówki? :cry:
Awatar użytkownika
Tatsu
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2010, 16:39

Re: Serwisówka do TT 600 S Belgarda

Post autor: Tatsu »

Jak widać to chyba biały kruk wśród książek serwisowych. Po roku zajeżdżania mojej TT-ki stwierdzam że serwisówka jest psu na budę, tej maszynki nie da się zajechać, wygląda jakby rosjanie ja stworzyli go prac na zabajkale. Jak czytam relacje z najtrudniejszych wypraw to tylko TT-ki lub TTry.
Znajomy mechanik z serwisu moto potwierdził moje odczucia. Trochę dbałości i ma sie wieczny motocykl 8-)
ODPOWIEDZ