Prośba o opinie - TTR 600 z Inowrocławia

Wszystko o tym motocyklu.
ODPOWIEDZ
choczar
Czyścioch
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2016, 19:55
Motocykl: Kawasaki Zephyr 1100
Lokalizacja: Lublin

Prośba o opinie - TTR 600 z Inowrocławia

Post autor: choczar »

Czy możecie się wypowiedzieć czy motocykl warty jest 420km wycieczki w jedno stronę?

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-ttr-ya ... fbhof.html

Śledzę to ogłoszenie od dłuższego czasu, wcześniej był wystawiony jako niepalący (rzekomo do przeczyszczenia gaźniki), okazało się że padł moduł. Handlarz kupił zamiennik i motocykl uruchomił. Kilka dni temu ogłoszenie zostało wycofane- pomyślałem, że motocykl po uruchomieniu szybko się sprzedał . Dziś ogłoszenie znowu aktualne!?

Dzwoniłem do gościa na początku grudnia (zaraz po uruchomieniu) twierdził, że moto jest w b.dobrym stanie a cena jest nie negocjowalna - 7500zł.

Prośba o wasze opinie.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Prośba o opinie - TTR 600 z Inowrocławia

Post autor: Gacek »

Nic z tych zdjęć nie wywnioskujesz -sztuka z fot wydaje się być zadbana ja bym na twoim miejscu zadzwonił do pacjenta i pogadał rzeczowo powiedz mu wprost ze masz daleko do niego i niech się konkretnie określi banalne pytania zadane w takim kontakcie powinny nadać sens twojemu tokowi dalszego postepowania ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Prośba o opinie - TTR 600 z Inowrocławia

Post autor: glina »

Tak jak mówi Gacek. Chociaż pewnie nic więcej z rozmowy nie wyciągniesz, bo to handlarz. Ja bym odpuścił i czekał na coś w promieniu 100-200 km. Swoją drogą jak to zadbana sztuka to cena uczciwa wg mnie.
choczar
Czyścioch
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2016, 19:55
Motocykl: Kawasaki Zephyr 1100
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o opinie - TTR 600 z Inowrocławia

Post autor: choczar »

Widzę Glina, że jesteś z Bolesławca może widziałeś (znasz) tą maszynę:

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-tt600r ... iT5PW.html

Z tego co sprzedawca mówi motocykl jest cały oryginalny z udokumentowanym przebiegiem, ma drobne minusy wizualne - rdza bo pewnie stał pod chmurką i wypłowiały przedni błotnik i owiewka. Dla mnie barierą jest odległość, i trochę wysoka cena, ale gdyby okazał się być ok to transport bym sobie zorganizował (mam kolegę który jeździe busem do Niemiec średnio co 2 miesiące).
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Prośba o opinie - TTR 600 z Inowrocławia

Post autor: glina »

Hej,

Gadałem ostatnio ze sprzedającym jak tankowałem swoją TT na jego stacji paliw (to właściciel). Maszyny na oczy nie widziałem, ale gościu wygląda na uczciwego człowieka i wg mnie jakbyś pojechał to byś się nie zawiódł. Druga sprawa, że nawet za taki stan to cena jest wg mnie wysoka. Na twoim miejscu szukałbym czegoś bliżej.

Pozdrawiam,
Krystian.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Prośba o opinie - TTR 600 z Inowrocławia

Post autor: mazi »

Masz 10k? Szukaj LC4.
---
Pozdrawiam
mazi
ODPOWIEDZ