Zakup TT 600 S

Wszystko o tym motocyklu.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: pilny:) zakup tt s

Post autor: Gacek »

Zalezy ci na motorku z homologacją ? jak nie to wiem ze Ogień miał yz 450 2005 roku do zgonienia.Mój kumpel zachorował na V- max chce sie pozbyć tt 600 belgardy na kopniaka .Tylko on chce z tego co wiem trochę wiecej ale moto nie widziało nigdy błota , no i on ma inne klimaty wiec motocykl jest w innych barwach .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
YOUKONN
Lubiący błoto
Posty: 69
Rejestracja: 20 sie 2010, 17:15

Re: pilny:) zakup tt s

Post autor: YOUKONN »

tak własnie sie zastanawiałwm nat wr`ą ale jakoś nie pasował mi ten wykres silnika.mimo wszystko podoba mi sie to traktorkowe zacięcie 600tek :lol: no i bez homologacji wakacyjne wypady bielsko-hel odpadają 8-)
dzisiaj stałem sie posiadaczem xr600r 94r. :D narazie taki wypierd mi wystarczy a jak bede duzy to zamienie ja na xr650 i bede zanudzał dzieci jak to wujek zarznoł Tenere ucząc ją latać.amen :mrgreen: a puki co 20l bak i ogien jak mi dadzą prawko :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: pilny:) zakup tt s

Post autor: Gacek »

Nie , nie wr na traski zapomnij :( to się samo napedza tym nie pojedziesz spacerowo jak na xt myślałem ze szukasz czegoś pro strikte do lasu w naszych okolicach , nawet tt bym odradził (ale tylko z poziomu komentarzy znajomego ) kiedyś szybki rajdzik do Zakopca i jeczał ze pupa boli w dwie osoby jechali pasazer miał prze... nie dokończę.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
YOUKONN
Lubiący błoto
Posty: 69
Rejestracja: 20 sie 2010, 17:15

Re: pilny:) zakup tt s

Post autor: YOUKONN »

70%teren-30 trasa.jakoś to pogodze.tt1ki dawały jako tako rade na dakaze wiec jest to juz dlamnie jakiś wyznacznik. :D twardym trzeba być.narazie pure dirt a jak bede bogaty to moze coś takiego http://www.4strokes.com/guests/imagedet ... ImgID=1888 zamiast 650 :roll:
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: pilny:) zakup tt s

Post autor: Gacek »

"a jak bede duzy to zamienie ja na xr650" - jak masz zamiar jeszcze rosnąć :shock: to wszystko przy tobie będzie wyglądać jak hulajnoga :) stwierdzam to po wczorajszym przypadkowym spotkaniu na drodze.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: pilny:) zakup tt s

Post autor: mazi »

Gratuluje zakupu, wrzuc fotki nowej zabawki :-)
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Zakup TT 600 S

Post autor: Gacek »

YOUKON :!:
daj znać bo mam dylematy :(
- mam nadzieję ze nic złego się nie wydarzyło( mea culpa).Wysiadłem z ciepłego autka zupełnie nie miałem orientu (czucia) na warunki że jest zimno pełno śniegu (nie zapytałem czy pomóc ? ) :( " twardym trzeba być " (ale w adidasach ) teraz łapię ze to parę kilosów do pchania - spieszyłem się (wieczna pogoń za sprawami -i brak czasu ) mam nadzieję ze kolega nie ucierpiał i teraż szuka czegoś na forach bliższych XR 600 :| .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
YOUKONN
Lubiący błoto
Posty: 69
Rejestracja: 20 sie 2010, 17:15

Re: Zakup TT 600 S

Post autor: YOUKONN »

Gacek pisze:YOUKON :!:
daj znać bo mam dylematy :(
- mam nadzieję ze nic złego się nie wydarzyło( mea culpa).Wysiadłem z ciepłego autka zupełnie nie miałem orientu (czucia) na warunki że jest zimno pełno śniegu (nie zapytałem czy pomóc ? ) :( " twardym trzeba być " (ale w adidasach ) teraz łapię ze to parę kilosów do pchania - spieszyłem się (wieczna pogoń za sprawami -i brak czasu ) mam nadzieję ze kolega nie ucierpiał i teraż szuka czegoś na forach bliższych XR 600 :| .
heh..naprawde dzieki..ale spoko nietakie zeczy sie pchało do v-motor(pełną tenere z sarniego na przykład -przez to chore rondo w biały dzień;) )
kwestia desperacji. :mrgreen: a zaoszczedzone plny na lawete wole zainwestowac w lepsze graty-wiec warto :D

Na miejscu wyszły na jaw trójkątne łożyska plus dyndający z lekka kruciec ssący :o i ogólny brak serwisowania ale wójek Zbyszek z Kamilem dali redę :D 530 złotych regulacjie + podstawowe graty jak olej,filtry ,lacki.reszta to igła. nowy nabytak ogólnie...hmmm strzał w 10!teraz hondzia odpala przy głosniejszym kichnięciu :lol: choćiaz w tej kwestii wciąz daleko xr`ce do xt`a :roll:

Przed zakupem 2 miesiące studiowałem suche dane plus opinie na temat tt ,lc4 `xr i klx`a w wersji r. :ugeek: głowa mała ale warto było :D co do forów...zaden nie dorównuje spujnoscią i przejzystoscią yamahaxt.pl..poprostu skarb!dlamnie to wiąz obwiazkowa ,codzienna lektura.Gratulować i podziwiac!jak tylko upozadkuje czas wolny wenę sie za ten baner ;)
Kiedys sie pochwale moja tenerowa pierwszą miłoscia którą zdradziłem dla goracego romansu z Xr`ą :twisted: Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam !!! :D

Ps.co sadzicie o przydatnosci chłodnicy oleju z samochodów? chodzi mi o cisnienie i przepustowość ?na allgro samochodówki w poruwnaniu to darmocha :!:
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Zakup TT 600 S

Post autor: Gacek »

8-) - dobrze ze wszystko ok z tobą i maszynką .
Pozdrawiam.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Zakup TT 600 S

Post autor: terenowiecc »

YOUKONN pisze:
Gacek pisze:YOUKON :!:
co do forów...zaden nie dorównuje spujnoscią i przejzystoscią yamahaxt.pl..poprostu skarb!dlamnie to wiąz obwiazkowa ,codzienna lektura.Gratulować i podziwiac!jak tylko upozadkuje czas wolny wenę sie za ten baner ;)
No, no miło słyszeć takie słowa, dziękujemy. Forum się rozwija i to cieszy.

Gratki nowego zakupu, czekamy na foto :)
ODPOWIEDZ