Sklep internetowy ITALY RACING

Opinie o sklepach i informacje o promocjach.
Awatar użytkownika
Aruś
Po kostki w błocie
Posty: 235
Rejestracja: 20 wrz 2011, 13:59
Motocykl: HORNET 919
Lokalizacja: Rybnik

Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: Aruś »

Panowie chcialbym przestrzec WSZYSTKICH przed sklepem ITALYRACING.
Kupiłem linke do XT 600 E nie sprawdzając wyglądu(moj blad).
Przysłali mi :
1) linkę bez paragonu
2) inną niż na zdjeciu, chodź jak się później przekonałem, ta ze zdjecia także nie pasowała do prawie wszystkich modeli motocykli podanych na stronie
3) rozmowa wylacznie mailowa bo telefon nie aktywny a na gg nie odpisuja... Dodam ze sprzedawca doslownie odwraca kota ogonem w mailu i jest wredny? ...

Sami zobaczcie: (opis produktu)
http://motoallegro.pl/ir-linka-sprzegla ... 64338.html

Na początku myślalem ze jak tyle pozytywow to zastane od firmy pelny profesjonalizm, no ale... Jak juz zdazy sie jakis problem to napewno nie probuja go rozwiazac na korzysc klienta ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: ArturS »

Zamawiałem kiedyś od nich - troszkę przyszło mi poczekać. Wygląda jakby za mało osób czuwało nad tym wszystkim.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: Pawlo »

No to jaki problem? Zgłoś sprawę do allegro, tzn. u nich się to zwie "utwórz spór" - przedmiot nie zgodny z opisem na aukcji i problem z reklamacją, utrudniony kontakt. Czekaj na odpowiedź tej firmy przez alledrogo, wtedy masz podstawę, że wina jest po stronie firmy. Jak nie uzyskasz odpowiedzi to gościowi zablokują konto na alledrogo i twoja linka od razu się znajdzie :D Jako wisienkę na torcie możesz dać jeszcze negatywa :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Aruś
Po kostki w błocie
Posty: 235
Rejestracja: 20 wrz 2011, 13:59
Motocykl: HORNET 919
Lokalizacja: Rybnik

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: Aruś »

Ale zarąbałem ja sprawe bo nie odbieralem sam, tylko kupilem przez chlopaka siostry i kurde;/...
To bylo kurierem wiec paczke otworzyl, tylko: po pierwsze nie wiedzial jaka to linka, a po drugie nie sprawdzil paragonu. Podpisal ze jest ok i wiesz... juz po wszystkim, bo jak nie bylo raportu braku paragonu i niezgodnosci to teoretycznie wszystko sie zgadzalo i ja moge sciemniac we wszystkim;/
A z tym negatywem to piernicze... Bo kumpel tez pewnie odrazu by dostal tyle ze on ma kilnascie i mu to zaszkodzi, oni mają kilka tysiecy...
jedynie zostaje wyrobic im opinie... ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
lisek666
Po kostki w błocie
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2010, 15:54
Motocykl: trx400ex sportrax
Lokalizacja: KR

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: lisek666 »

hmmm tyle razy kupowałem w tym sklepie i nigdy żadnych pomyłek i innych problemów,przesyłka w miarę szybko zawsze dostarczana.nawet ostatnio kupowałem z bratem linkę sprzęgła klamki i wszystko ok,kontakt dobry nie utrudniony chociaż powiem że maile od nich są pisane jak by ze złością co wnioskuje po wykrzyknikach.
tt600,trx400.KOMAR pędziwiatr;)
Awatar użytkownika
RedGothic
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 23 sie 2010, 19:47
Motocykl: YAMAHA XT 600 Z TENERE ^_^

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: RedGothic »

Ja też zamawiałem rużne graty od nich i byłem zadowolony z zwysyłki i wogóle dlatego ja ich gorąco polecam :tt600:
Było: Motorynka , Komar1973 , WSK 3 , SHL M11 , Yamaha TT600 4GV BELGARDA...
Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach...
Jazda na motorze to najlepsza rzecz jaką można robić w ubranich...
Awatar użytkownika
bohun
Po kostki w błocie
Posty: 117
Rejestracja: 06 sty 2010, 16:25
Motocykl: XL600V PD10
Lokalizacja: Lubaczów / Rezszów

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: bohun »

Zamawiałem u nich jakieś 3 lata temu Linke sprzęgła do 3AJ (ta z kolankiem) i pamiętam że przed zamówieniem telefonicznie/mailowo dokładnie opisałem jaki rodzaj linki potrzebuję i przyszła taka jaką chciałem, tak że bez problemów. I wiele innych rzeczy które u nich zamawiałem. Są OK :goodjob:
Kto prędko daje, ten 2 razy daje.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: ArturS »

Z ciekawości zamówiłem 2 dni temu klamkę do KLE. Ciekawe kiedy dojdzie :niewiem:
rademenez
Po kostki w błocie
Posty: 112
Rejestracja: 12 lut 2012, 15:55
Motocykl: TTR 600

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: rademenez »

Kupowałem u nich dwa razy i wszystko ok ,towar za dwa dni miałem w domu.Wczoraj zamówiłem mocowanie dzwigni sprzęgła 2szt na zapas ,zobaczymy ale myślę że do wtorku dotrze .Jak na razie to polecam tego sprzedawcę.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep internetowy ITALY RACING

Post autor: Pawlo »

Ja i tak bym próbował rozwiązać sprawę. To, że paragonu nie przysłali to tym bardziej wina sklepu. Ja bym się kłócił, aby dojść przynajmniej do kompromisu. Też miałem ostatnio problem na alledrogo, ale tak się kłóciłem, że jeszcze 40 zeta zyskałem :bananaevil:
Obrazek
ODPOWIEDZ