Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Opinie o sklepach i informacje o promocjach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: glina »

Poszła PW. A raczej dwie.
Awatar użytkownika
Piekny
Po kostki w błocie
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2013, 15:02
Motocykl: Yamaha TT600R 2001 5CH4

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: Piekny »

Arturrro, co tam macie Panie na stanie z opon na tył?
Znajomi upalający DR650 mają na tyle Mitasa C02 i jestem w szoku co ta opona wyprawia z terenem, kostka wysoka jak krawężnik, po kilku wypadach nie zauważyłem powyrywanych lub podpękanych kostek ale tam felga 17' i Mitas robi ją w rozmiarówce 130, na koło 18' juz tylko 120 :/
Miał byś może coś podobnego?
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: ArturS »

C-02 jest w rozmiarach 120/90-18, czyli to co mam z CST 4.60. Mitas ma twardą gumę, wiec będzie to jakoś się trzymało, natomiast ten CST zupełnie nie nadaje się na asfalt, bo tył chodzi na boki, a do tego bieżnik schodzi w oczach (po niecałych 3tys.km guma prawie do wywalenia). No i właśnie, skoro jest tylko 120, to... sam muszę czegoś szukać, bo miałem nadzieję właśnie na C-02 :? Pozostaje Motoz Desert (u nowego dystrybutora przy 140-tce cena spadała do 240zł) lub... poszperam, boś mnie teraz zmartwił :|
Awatar użytkownika
Piekny
Po kostki w błocie
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2013, 15:02
Motocykl: Yamaha TT600R 2001 5CH4

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: Piekny »

Sęk w tym, że ja chyba jednak będe brał tą 120/90-18.
Poprzedni Motoz 130 zdarł mi się na płasko jak zresztą sam pamiętasz, teraz kończę jakiegoś darowanego motoza w rozmiarze 120/90-18 i baaaardzo powoli schodzi a dodatkowo moto i na czarnym i w terenie o wiele lepiej pokonuje zakręty.
Chyba daruje sobie ładowanie "tłustych" gum, te 120 może nie być takie złe.

EDIT: znalazłem hi-res zdjęcia tej gumy właśnie w rozmiarze 120, zdecydowanie nie wygląda "biednie" :) (swoją drogą ładnie modowany XTX660)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
JAWKA SIEDLCE
Po kostki w błocie
Posty: 257
Rejestracja: 26 sie 2013, 10:01
Motocykl: xt600

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: JAWKA SIEDLCE »

U siebie miałem c-02 na 18 i jak napęd świeży to by niewlazła za wysoka ale kartofel pod masę i moc xt idealny ale jak niewyważony na asfelcie plomby wypadają :roll:
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: Pawlo »

Piekny, spokojnie bierz 120. Nie wiem po co pchacie tam takie szerokie laki na takie wąskie felgi, przecież z tego robi się jajo i jedzie się później jak kolarzówką :P Aaa, i rozważ jeszcze Michała AC10 120/90, naprawdę polecam tego papucia, latałem na tym na gumie po asfalcie - nie da rady urwać kostki. Opona kozacka w terenie i na czarnym. Co prawda przód w terenie już takiego szału nie robi, bo ma mało agresywne boczne kostki, ale w sumie przy takiej trwałości można mu to wybaczyć :)
Obrazek
szpadyzor45
Po kostki w błocie
Posty: 302
Rejestracja: 19 maja 2012, 06:45
Motocykl: XT600 2KF
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: szpadyzor45 »

Upalam teraz właśnie AC10 z przodu i nie mam jej nic do zarzucenia. Myślałem, że będzie gorzej w terenie ale wg mnie trzyma w porządku, tylko trzeba trzymać większe prędkości co by nie zapchało opony. Na piaskach żadnych problemów idzie "jak po betonie" :confetti:
Awatar użytkownika
Piekny
Po kostki w błocie
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2013, 15:02
Motocykl: Yamaha TT600R 2001 5CH4

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: Piekny »

Na przód mam nową MICHELIN Desert Race 90/90-21, na tył pójdzie ten Mitas C02

Michały AC10 miałem w dużo lżejszej pierdziawce i uważam że są bardzo dobre jeśli chodzi o przyczepność natomiast są zdecydowanie z zbyt miękkiej mieszanki i szybko znikają, to nie tylko moja opinia zresztą ;) W TT myśle ze przy srogim odkręceniu po czymś twardym szybko zmieniła by się w slicka.

Ad-hoc, gdzie kupie tanio szalki do handbarów ZETA? na allegro za szalki życzą sobie 65zł + 15zł przesyłka a to sporo więcej od tego ile zapłaciłem za same profile :bananaevil:
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: ArturS »

ZETA jest w dystrybucji trochę zapomnianego przeze mnie... zapomniałem jak się nazywa :lol: W każdym razie mają tyle kozackich offroadowych szpejów, że lepiej katalogów nie przeglądać, bo za szybko z konta ubywa :lol:
Mitas C02 - na dniach dojedzie
ZETA - sprawdzę
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Sklep Riderparts.pl w Zabrzu

Post autor: ArturS »

Piekny, nie nakłamałem, że te tanie manetki są ok? :roll: Progrip to to nie jest, ale u mnie drugi sezon trzymają się dzielnie, czego 801-nki nie zniosły.
ODPOWIEDZ