PartsDepot.cz

Opinie o sklepach i informacje o promocjach.
ODPOWIEDZ
Lukas G
Lubiący błoto
Posty: 92
Rejestracja: 25 kwie 2014, 13:31
Motocykl: TT600R
Lokalizacja: Radomsko

PartsDepot.cz

Post autor: Lukas G »

Wiem, że już kilku z was robiło tam zakupy ale wątku jako takiego nie ma.
Fakt, ceny dużo lepsze niż u nas, teoretyczna dostępność też dobra ale tylko teoretyczna.
23 lutego zamówiłem tam części, wszystkie były ze standardowym czasem dostępności 3 do 6 dni roboczych. Po tygodniu barku odzewu z ich strony zapytałem co z moim zamówieniem, odpowiedzieli, że wyślą do końca tygodnia. Od środy nawet zaczęli przysyłać maile ze statusem zamówienia i tak do dziś mieli wszystko wysłać do mnie ale status na chwile obecną wygląda tak ze z 21 części na magazynie mają dopiero 10, kolejne 11 jest dopiero zamówione! Czyli czas realizacji zamówienia będzie pewnie około trzech tygodni, dam znać jak już dojdzie ;)

Jeśli komuś będzie zależało na czasie to radze się poważnie zastanowić nad zakupami u naszych południowych sąsiadów ;)
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: PartsDepot.cz

Post autor: ArturS »

Podaj ceny ile i za co płaciłeś. Od kilku dni mam dostęp do yamahy w polskiej dystrybucji, z chęcią porówna. Na razie z kilku części, które zamówiłem, taniej mnie wyszło na miejscu :niewiem:
Lukas G
Lubiący błoto
Posty: 92
Rejestracja: 25 kwie 2014, 13:31
Motocykl: TT600R
Lokalizacja: Radomsko

Re: PartsDepot.cz

Post autor: Lukas G »

teraz mi mówisz!? :klnie:
;) Poszło PW
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: PartsDepot.cz

Post autor: glina »

Ostatnio miałem podobną sytuację. Zamówiłem małą pierdółke (właściwie kilka) i akurat paczka im zaginęła. Musiałem czekać około 2 tygodni. Zwykle jest to max 6 dni.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: PartsDepot.cz

Post autor: ArturS »

Z tego co widzę, to wszędzie, gdzie w grę wchodzą zamówienia oryginałów, termin realizacji może się znacząco różnić od deklarowanych. Najgorsze jest nie informowanie klienta o opóźnieniach i (opcjonalnie) ich powodach. Polski oddział hondy określa wszystko jako 7-14 dni, ale wychodzi na to, że liczone dopiero od momentu skompletowania przez nich zamówienia u dostawcy głównego. Tak kiedyś czekałem ponad 2tyg., w końcu się odezwałem, a babka mi wyjechała z tekstem, ze teraz nie jest sezon i oni robią zamówienia raz na miesiąc lub jak się nazbiera. Skończyło się na tym, że z 14 dni zrobiło się 34 dni :evil: Yamaha też mi już jedno opóźnienie zafundowała - trwa do teraz (już ponad 2 tyg.), a bez niego nie mogę poskładać silnika :?
szpadyzor45
Po kostki w błocie
Posty: 302
Rejestracja: 19 maja 2012, 06:45
Motocykl: XT600 2KF
Lokalizacja: Oleśnica

Re: PartsDepot.cz

Post autor: szpadyzor45 »

Osobiście kilka pierdół typu zabezpieczenia pod nakrętki oraz uszczelnienia zamawiałem w serwisie i zawsze byłem pozytywnie zaskoczony. Gdy pytałem o większe części to włos jeżył się na głowie, ale terminy i koszta wysyłki były w porządku.
Lukas G
Lubiący błoto
Posty: 92
Rejestracja: 25 kwie 2014, 13:31
Motocykl: TT600R
Lokalizacja: Radomsko

Re: PartsDepot.cz

Post autor: Lukas G »

Dwa i pół tygodnia, tragedii nie ma ale jak na części dostępne w 3 do 6 dni to jednak trochę to trwało.
Najważniejsze, że wszystko dotarło ;)
ODPOWIEDZ