Zlot forum 2012

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
Mad Max
Po kostki w błocie
Posty: 128
Rejestracja: 17 sty 2012, 20:15
Motocykl: DR650SE
Lokalizacja: Toruń

Re: Zlot forum 2012

Post autor: Mad Max »

Ja zawsze robilem tak ze jak zlot wypadal daleko, to bralem sobie tydzien wolnego i planowalem traske zacheczajac o zlot..Więc odleglosc to chyba nie jest zaden problem dla chetnego jezeli impreza jest odpowiednio wczesniej naglosniona.W 2010 roku zrobilismy u nas zlot z innego forum enduro,w przygotowanie bylo wlozone duzo pracy-wlacznie z pozwoleniem wjazdu na poligon,gdzie wczesniej transgotica dostala odmowe .Mimo ulewnej pogody przyjechali stali bywalcy z calej Polski a Ci co najwiecej marudzili na forum chyba przestraszyli sie deszczu.Wiec jak ktos ma ochote to powinnien przygotowac plan i go przedstawic a chetni na pewno sie znajda. :browar:
DR800
gwardia
Po kostki w błocie
Posty: 244
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:44
Motocykl: nie mam motocykla...
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Zlot forum 2012

Post autor: gwardia »

Czyli powiadasz Mad Max, że na poligon w Toruniu da się legalnie wjechać, oj coś mi się zdaje, że musimy się spotkać i pogadać.
Mad Max
Po kostki w błocie
Posty: 128
Rejestracja: 17 sty 2012, 20:15
Motocykl: DR650SE
Lokalizacja: Toruń

Re: Zlot forum 2012

Post autor: Mad Max »

jedyne legalny wjazd na poligon mielismy wlasnie na zlot i na wytyczenie trasy,jako organizotorzy nie moglismy sobie pozwolic na wjazd 20-30 motocykli na teren wojskowy
Obrazek
Pozwolenie nie bylo latwe do zalatwienia(tu kolega GOGA wyazal sie duchem walki).jako osoba prywatna raczej niemozliwe.
DR800
ODPOWIEDZ