Szkolenie OFF na śląsku

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Szkolenie OFF na śląsku

Post autor: ArturS »

Rodzi się temat zorganizowania szkolenia w offie dla ociężałych enduraków. Dzisiaj dzwoniłem do Lanette, jutro mają mi przedstawić wstępną ofertę dla odpowiednio dużej grupy (na pewno nie więcej niż 20 osób). Szczegóły będą znane dopiero, jak się spotkam z trenerami. Kiedyś brałem udział w szkoleniu doskonalenia techniki jazdy organizowanym właśnie przez trenerów Lanette, ale szkolenie było "asfaltowe". Trenerzy to zawodnicy cross/trial. Kosztów jeszcze nie znam, za asfalt płaciłem ok 250zł przy grupie 15 osób. Byliby chętni? Jeśli tak, to proszę listę pytań, bo zapewne na rozmowę się do nich pofatyguję osobiście. :)
Jac
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2013, 20:28
Motocykl: xt600
Lokalizacja: okolice Babilonu

Re: Szkolenie OFF na śląsku

Post autor: Jac »

Hej,
A definicja "ociężałości" to 200+, czy xt/xtz również? Jeśli szkolenie offowe, to jestem chętny. oczywiście pozostają takie drobne szczegóły jak miejsce, termin i cena, ale poza tym OK ;-)
Jac
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Szkolenie OFF na śląsku

Post autor: ArturS »

Chodzi o szkolenie dla sprzętów jakimi jeździmy. Za wszelką cenę chciałbym uniknąć zarówno wścieklaków (będą się nudzić) i kloców typu GS, czy plastikowych DLów. W większości będą pewnie trampki i afryki, do tego jakieś tenerki i KLE. Nie ogłaszałem się na razie na forach dominatora i f650. Czekam na jakiekolwiek szczegóły co, gdzie i za ile. Mnie osobiście nie interesują (zaczy interesują, ale mnie nie stać) szkolenia a'la bmw-touratech, czyli z pełnym wypasem, gdzie co drugi to prezes z wypchanymi kieszeniami. Coś dla zwykłych zjadaczy chleba ;) Osobiście zaakceptuję kwotę w okolicy 200-300zł
Jac
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2013, 20:28
Motocykl: xt600
Lokalizacja: okolice Babilonu

Re: Szkolenie OFF na śląsku

Post autor: Jac »

No i wszystko jasne. Czyli dualowe szkolenie offowe.
pozdrawiam i czekam na rozwój sytuacji.
Jac
ODPOWIEDZ